, Longform

Facebooku, gdzie jest granica absurdu?

fot. yac.mx

fot. yac.mx

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Olka

  Ja mam na fb poblokowane większość tego typ powiadomień itp – jak się zagłębić w ustawienia to wszystko daje się wyłączyć 🙂 Najbardziej mnie ucieszyła możliwość usunięcia reklam – nie wiem skąd oni dane brali, ale z tych zebranych upodobań niestety w nic prawie nie trafili… Aż dziwne, bo przeciez to zalezy od tego co niby oglądam, gdzie wchodzę…. Tak czy inaczej już tych danych nie zbierają 🙂

 • dzidek68

  Taka smutna prawda o dzisiejszych małolatach! Jeżeli faceśmieć ma mi przypominać o urodzinach, imieninach czy też innych minach, to znaczy że czas wybrać się do specjalisty, bo dorosłemu człowiekowi sprzed ery internetu wystarczy dobra pamięć do dat ważnych dla prawdziwych,a nie wirtualnych pseudo przyjaciół!!!

 • Kacper Mazur

  Jak dla mnie w porządku funkcja.
  Ostatnio byłem na wyjeździe, ostatniego dnia urodziny miała osoba, którą lubię, a której daty urodzin nie znałem. Oczywiście, nie miałem czasu wejść na Facebooka tego dnia, ale wszedłem następnego, dostałem owe powiadomienie (Prawdopodobnie dlatego, że kilka dni temu z ową osobą rozmawiałem), napisałem do tej osoby wiadomość, pożyczyłem wszystkiego najlepszego (Nie jestem fanem długich wiązanek życzeniowych), przeprosiłem za spóźnienie oczywiście, tamta osoba podziękowała, wszystko w porządku, liczy się intencja.
  Podsumowując, bardziej mnie zniesmaczyło podejście autora, ale szanuje 😉

 • JanWar

  Czekam na następny krok: od wczoraj nie zamieściłeś zdjęcia swojego klocka z kibla. Masz zaparcie? Tu lista aptek :))

 • Victorix

  Oj tam oj tam. To jest dobra zmiana.


reklama