, Apple Longform Telefony

Czy Apple kiedykolwiek wsadzi większą baterię do iPhone’a?

fot. Pexels.com

fot. Pexels.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wiesiorowerzysta

  Kupiłem córce iPhone 6s, by wreszcie odnaleźć spokój i co ciekawe, w przeciągu niespełna miesiąca, dwukrotnie pękł jej wyświetlacz, pierwszym razem spadając z fotela w domu, drugim razem z łóżka. Trochę poszperałem w necie na ten temat i okazało się, że nie jestem jedyny z pękającym wyświetlaczem w modelu 6s.

 • Misha

  Kurcze, raczej nigdy nie kupię iphona, bo nie jestem przekonany do iOS ale to krytykowanie Apple juz mnie wkurza. Ich sprzęt jest najlepiej zoptymalizowany na rynku, działa lepiej niż android z 4 krotnie mocniejszymi bebechami. No ale jak weźmiesz to do ręki i zaczniesz się bawić to coś jest nie tak. Ciężko się przyzwyczaić

 • As

  Używałem do niedawna BB z30 i w porównaniu z różnymi iPhone to bateria bez porównania na korzyść BB

 • DeKo

  Nie mam pojęcia dlaczego wszyscy czepili sie Apple. Brak złącza jack – wszyscy trąbią o tym od kilku dni ale nikt nie pisze, że nowa Moto Z też takiego nie ma. Teraz znów problem z baterią. Miałem przez wakacje Sony Z5 i IPhone 6 i nie zauważyłem, żeby któryś działał krócej mimo, że Sony ma 2 razy większa baterie. Oczywiście Android ma kilka opcji oszczędzania energii i wtedy wytrzyma może dłużej niż IPhone ale bez dodatkowych opcji, czas działania jest identyczny. Co pokazuje,że wiele zależy od systemu i jego gospodarowania energią.

  • FireFrost

   Ale co ty czarujesz rzeczywistość? iP 6 i 6s mają tragiczne czasy działania na baterii co potwierdziło wielu recenzentów

   • DeKo

    Jeśli to Ci sami recenzenci co twierdzili, że Sony Xperia Z5 robiła super zdjęcia to ja dziękuje. Mam iPhone od modelu 5, a wcześniej miałem większość flagowych Androidów i Lumii i moim zdaniem, żaden nie wyróżniał się baterią. Mając przez pół wakacji iPhone 6 i drugie pół Sony Z5 mogę śmiało stwierdzić, że bez staminy oba telefony wytrzymają góra do końca dnia. Wiec narzekanie, że IPhone ma baterie poniżej 2000mAh to głupota. Bo IOS z baterią poniżej 2000 mAh wytrzyma tyle co Android z baterią 3000 mAh i to są fakty. W większości testów baterii IPhone nie jest gorszy niż telefony z Androidem.

    • Joda

     A wiesz, że Z5 ma 0.5 cała większy ekran o większej rozdzielczości i wyższej jasności, że nie wspomnę o aktywnym multitaskingu?

    • kmw

     Yyyy, no właśnie artykuł jest o tym, że czemu by do tej super energooszczędności iPhone nie dołożyć większego akumulatora, takiego jak w Androidach. Wtedy taki twór mógłby być liderem wśród smartfonów w kwestii działania na jednym ładowaniu i nie trzeba by go było podłączać w ciągu dnia do ładowarki jeśli ktoś sporo korzysta z możliwości telefonu…

  • JanWar

   A tymczasem w Chinach spadek sprzedaży produktów Apple w II kw. 2014 o 26%. Ponad 1/4 mniej. Widać, że już nawet Chinole mają dość „najlepszego systemu na świecie”.

   zhong.pl/2016/…ch-rynkow/

 • kmw

  Spokojnie, nie mogą od razu wypsztykać się z pomysłów. Ta amazing opcją będzie wdrożona za kilka generacji iPhonów jak spadnie sprzedaż obecnych konstrukcji, a Chińczycy będą kładli 10000 mAh. Póki ludzie kupują, to po co podnosić sobie koszty produkcji.

 • http://www.gsmmaniak.pl/ michalw

  Warto dodać, że to są wartości orientacyjne. Każda bateria nieco się różni. Mój 6S nie ma nawet 1715 mAh, a sporo mniej i działa mega zacnie 🙂

  • Joda

   A co to niby znaczy?
   Dwa dni i 6h SoT da radę zrobić?

 • Tddd

  Słaba bateria w iPhonie ?? Ty chłopie iPhone lizałes przez szybę w sklepie

  • Joda

   A Ty swojego używasz do klikania sms, to Ci trzyma dwa dni.


reklama