, Newsy Sony Telefony

Już dziś możesz zamówić Sony Xperia X Compact

Sony Xperia X Compact / fot. gsmManiaK.pl

Sony Xperia X Compact / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Konrad

  Szczerze mówiąc to ze swojej Z3 compact jestem tak cholernie zadowolony, że zastanawiam się nad zakupem zapasowego egzemplarza. Na ten moment – nie wyszło według mnie nic lepszego. Jedynie mógłbym się zastanowić nad Sharp AQUOS mini SH-M03 ale nie ma go podobno w Europie. Samsung chyba odpuścił kompaktowe wymiary. Z5 odrzuciłem ze względu na proces i położenie klawiszy głośności a także design. Jedyne czego brakuje mi w Z3 to czytnik paluchów. Dla mnie – telefon idealny.

  • gość

   można jeszcze gdzieś Z3C nówke nabyć?

 • Z3C

  @Wiko zgadzam się w 100%, nie wiadomo co kupić, ale spróbuj przymierzyć się do patelni, ja po kilku minutach rezygnuje i szukam dalej zamiennika Z3C, może Z5C dla zabawy albo ipona SE/6s?

  • Wojciech

   Z3C atrakcyjna cenowa, bardzo ładna, bardzo dobre zarządzanie czasem pracy na baterii, kompaktowa, wydajna, sam się do Niej przymierzam : )

 • Wiko

  Patrząc na parametry średniopółkowe i cene flagowca nie wróże im sukcesu, wątpie aby ktoś swoją Z1 Compact Z3/5 Compact chciał zamienić ną proteze.
  Sam zostaje przy Z3 Compact i czekam do następnego roku albo i dłużej na jakąś senswną alternatywe.
  Jak się nic nie zmieni przechodze na patelnie.

  • Gikey

   Miałem ten sam dylemat mając Z1C. Nie chciałem brać Z5C (przede wszystkim ze względu na procek) i nie wierzyłem, że Sony będzie kontynuował serię Compact – narobili chaosu przy wprowadzaniu serii X. Potrzebowałem wymienić telefon więc musiałem się przemóc aby wziąć ‚patelnię’. Najpierw szukałem najmniejszej spośród patelni z jak najlepszym hardwarem w ramach marek: HTC, Sony, Samsung, Motorola/Lenovo.
   Wybór padł na Galaxy S7. Przez dwa tygodnie (nie codziennie) oglądałem i brałem ten telefon do ręki, żeby się przemóc i w końcu się zdecydowałem i kupiłem. Przyzwyczaiłem się bardzo szybko do większego telefonu, mieści się w kieszeni spodni i chyba już teraz nawet nie chciałbym wrócić do Compact-a (ekran 4,6 cala). Co prawda Android w Sony jest bardzo zbliżony do stockowego co bardziej mi odpowiada, nie to co TouchWiz w Samsungu ale też się już przyzwyczaiłem – w końcu po ustawieniu wszystkiego jak często wchodzi się do ‚Ustawień’.

 • jako

  Patrząc na zmiany cen Z3 Compact i Z5 Compact, po roku należy się spodziewać ceny 1500 zł.

 • nick

  „jeden z najlepszych smartfonów maxi w obudowie mini” Przy takiej konkurencji to każdy jest najlepszy…

 • Mintusz

  Ciekawe kiedy będzie w Plusie. Jakby była w jakiejś fajnej cenie z chęcią bym ją wziął do przedłużenia umowy.

  • Katarzyna

   W Plusie najbardziej opłaca się brać Honory, bo mają jakieś fajne dojścia do Huawei i zawsze pierwsi i w dobrej cenie potrafią dorzucać do abonamentu. A rozumiem, że abonament Ci właśnie w głowie.


reklama