, LG Newsy Phablety

LG V20 z baterią 4000 mAh? Oby tak się stało

lgV20-4

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Acze

  no to pięknie 😀 – niepotrzebnie się budziłem

 • Acze

  rzadko wydarza się coś dlaczego idę wcześniej spać …, LG V20 jest właśnie tym czymś dlaczego wczoraj zasnąłem o 23 – chciałem aby dzisiaj było już dzisiaj …

  O której jest ta premiera 🙂 ?, bo chyba trochę zbyt wcześnie wstałem – a chciał bym chyba kupić to LG

 • Alfaro

  Zastanawia mnie bardzo dlaczego wielcy producenci olewają Europę jeśli chodzi o topowe phablety? Bo ich nie kupujemy? No jak mam k0rwa kupić jak ich nie ma, mam jechać do Chin by sobie kupić porządne 6 cali? Wielu moich znajomych też tego nie rozumie.

 • kyrol

  Ludzie podniecają się kolejnymi wyciekami specyfikacji V20 a na gsm arena byla dostępna juz miesiąc temu, podobnie było z innymi premierami – ostatnio z Note 7.

 • gianni_zambrotta

  Ja już w ogóle nie mogłem czekac i już zakupiłem Mate 8 i jestem mega zadowolony! Najlepiej zoptymalizowany smartfon jak w życiu miałem, dodam, że nie miałem iPhonów, czyli na pewno najlepiej przynajmniej Android zoptymalizowany jaki w życiu miałem, Takiego Andka , który dorównuje optymalizaji iOS to rozumiem! 😉 A LG z V20 znowu sobie strzela w stope taka polityka dostępności.

 • jj

  Również nie pojmuję polityki LG. Gdy wprowadzą V20 na rynek, będzie on już nasycony. 3/4 osób poszukujących tak dużego smartfona skusi się na poprawionego Note’a, nowego iPhone’a, Pixela od HTC czy Huaweia Mate 9.

 • titus78

  Politykarodem nie wiem skąd, też dziwie się tym opóźnieniom, do Nota 7 sie zraziłem i chciałbym zmienic właśnie na LG V20 ale tyle czekac nie rozumiem

 • Wiesiorowerzysta

  Miejmy nadzieję, że mimo wszystko, LG V20 dotrze do Europy bardzo szybko, dziwi mnie takie podejście firmy do klienta, gdzie po historii z V10 powinni już wiedzieć, że to W większości Europa zasili kieszeń LG za V20. Zastosowanie 4000mAh, to bardzo dobry ruch że strony firmy i oby to się potwierdziło.


reklama