, Android Google Newsy Smartfony Telefony

Android Nougat działa gorzej niż… Marshmallow

android_nougat_google_press

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  Producenci pewnie odrazu będą wrzucać 7.1

 • Soverxdx

  Miałem 3 smartfony od lg. Każda aktualizacja powodowała problemy które miały być poprawione. Nigdy nie były. Lg l9 po aktualizacji tak tracił zasięg i baterie że do kosza się nadawał.

 • Jongover

  Mój nexus 5x też zwolnił, ale jest wiele osób które twierdzą że po aktualizacji telefon mocno przyspieszył. Wynik jest więc nie miarodajny. Jak od siebie polecam jednak zrobić hard reset przed i po aktualizacji. To powinno pomóc.

 • boost3r

  HTC chciało dać aktualizacje po 15 dniach ale gdyby wydali system z takimi błędami plus swoje to lepiej że się wstrzymali.
  A teraz z innej beczki że factory image dla nexusa 6P został wycofany bo nie ma go na oficjalnej stronie googla developers.google.com/andro…xus/images więc ten test powinien być robiony na nexusie 5x

 • FireFrost

  I po co mieć pierwszemu najnowszą wersję androida? LG też głupie jak but, ścigają się z innymi producentami na wersję systemu operacyjnego, zamiast postawić na stabilność i dopracowanie softu

 • Pawcio

  Producenci telefonów nie wgrywają Androida 7.0 do swojego nowego sprzętu, ponieważ boją że będzie działał niestabilnie a to przyczyni się do zwrotów zakupionych sprzętów (tak dzieje się za granicą) i niechęci klientów do danej marki.
  Producenci na własną rękę testują i poprawiają nowe wydania Androida.
  www.gsmmaniak.pl/57606…w-program/
  www.gsmmaniak.pl/56363…android-7/
  www.xperiablog.net/2016/…-0-nougat/

  Z kolei jeżeli Google wydał jako stabilną wersję 7.0 to powinna ona być w pełni przetestowana. Niestety może być lepiej z kolejnymi poprawionymi wydaniami typu 7.0.1 itd.
  Tymczasem jutro prezentacja LG V20 🙂 Respekt dla producenta za odwagę. Niech inni biorą przykład.

 • nick

  Idąc tą drogą każdy system to wersja beta, nie tylko android. Każdy producent wprowadza poprawki i nowe wersje. Każdy.

 • Marek

  Czyli wiadomo po co Google wprowadza te co 3-miesięczne update. Czyli najpierw olewamy optymalizację, by w maju chodził tak samo szybko jak Marshmallow.


reklama