, Testy Wearables Xiaomi

Xiaomi Mi Band 2 – test taniego smartbanda dla aktywnych

fot. activeManiaK.pl, Rafał Jeleń

fot. activeManiaK.pl, Rafał Jeleń

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Komandos

  Uzyskuje ją ale nie fabryczna apka tylko inna kupiłem wersja pro
  Powiadomienie mam wszystkie nawet treści krótką
  Puls ustawione co 10 minut
  Ustawiłem ile cm to jeden krok
  Średnia przy stałym kontakcie bateria trzyma 3 tygodnie
  https://play…mc.miband1

 • Tomasz

  Witam . postaram się w kilku zdaniach opisać moje wrażenia po 3 tygodniach użytkowania opaski. Jestem i byłem zwolennikiem noszenia „prawdziwych zegarków” ale jako zagorzały technomaniak ciągnęło mnie spróbować smartopaski. Owa rzecz jak na dzień dzisiejszy sprawuje się znakomicie. Nakleiłem folię na wyświetlacz i problem z rysami nie istnieje. Niestety jak chcesz mieć pełen dostęp do powiadomień to albo inwestujesz 12 zł albo przechodzisz w telefonie na j. angielski. Do ogarnięcia. Wodoszczelność testowana na aquaparku i w wodach Adriatyku. Nurkowanie na 3 metry nie robi na niej wrażenia. Bateria ładowana przez port USB po 6 dniach pokazuje 80% z ciągłym połączeniem z telefonem. Opcja budzika mega sprawa. Jako duży minus to brak widoczności wyświetlacza w pełnym słońcu. Opcja monitorowania snu działa w miarę dobrze. Chyba zostanie u mnie na stałe 🙂

 • Ruda90paulina

  Co można zrobić w sytuacji jeśli pastylka nie reaguje na dotyk? Odkupilam opaskę od faceta który dostał ja w gratisie do telefonu i niestety strasznie się zacina, po 2 godzinnym spacerze pokazuje że zrobiłam 4 kroki, np pokazuje zegarek i nie przeskakuje ba następne funkcje, albo w ogóle nie reaguje na dotyk, po czym po kilku chwilach działa bez zarzutu.

 • WS

  Mi Band 2 nie jest urządzeniem do pomiaru odległości tylko kroków (na ich podstawie szacowana jest odległość). Powiadomienia działają doskonale z iPhone 5S, wyświetlacz jest na 4 w skali 5.

 • htc_user

  Użytkuję ową opaskę od momentu premiery. Stosuję ją jako zegarek o rozszerzonej funkcjonalności. Powiadomienia działają poprawnie, budzenie również, chociaż zdarzyło się że wibracja nie była mnie w stanie wyrwać ze snu i czasami robiłem drugi awaryjny alarm w samym telefonie :).
  Czas pracy na jednym ładowaniu, przy włączonym podglądzie godziny bezdotykowo ( przy ruchu nadgarstkiem ) i kilkudziesięciu powiadomieniach dziennie wynosi 14-15 dni. Obecnie wyłączyłem podgląd ruchem nadgarstka i mam 14 dni przy stanie baterii wynoszącym 39%.

  Ekran faktycznie w słońcu praktycznie niewidoczny, w pozostałych przypadkach daje radę. Samo szkiełko dość podatne na zarysowania i raczej delikatne.
  Mały minus również za sposób ładowania sprzętu, ale można wybaczyć przy tym czasie czuwania.

  Reasumując za te pieniądze można powyższe wady przeżyć.

 • wert

  Jak dokładnie działa ten monitoring snu? Zapisuje tylko kiedy się kładliśmy spać, a kiedy wstaliśmy?
  Szukam smartbanda, który miałby sensownie działający monitoring snu (z opcją budzenia alarmem wibracyjnym w fazie snu płytkiego) i krokomierz. Najlepiej z ceną do 500 zł. Ktoś może coś polecić? Nawet nie musi mieć wyświetlacza, chociaż jest on mile widziany, podobnie jak pulsometr.

  • Jjkl

   Masz wbudowany żyroskop, który na podstawie twoich ruchów podczas snu dokonuje analizy, jak wiadomo sen płytki i głęboki można rozróżnić ilością ruchów.

  • Zettabajt

   Pierwszy MiBand miał funkcję budzenia podczas płytkiej fazy snu. Mnie jednak wibracja nie mogła obudzić, bo była za słaba :).


reklama