czwartek, 6 października 2011, Szymon Marcjanek

LG Swift 3D czy HTC EVO 3D? Porównanie (wideo)

htc-evo-3d-vs-lg-swift-3d
 • Andre

  Miałem tego LG 3D, nawet sporo filmów zrobiłem. Obraz 3D robił niesamowite wrażenie, ale to były osoby widzące go po raz pierwszy. Osobiście spodziewałem się czegoś więcej, irytowały mnie z poczatku poziome czarne linie podczas trybu trójwymiarowego, szczególnie widoczne na jasnych obiektach.Z czasem się do tego przyzwyczaiłem. Nie ma na to rady, ponieważ jest to technologiczna forma przedstawiania obrazu 3D bezokularowo. Nie stanowi on jakiejś szczególnej wady, po prostu się czepiałem, teraz złapałem się że już tego nie zauważam 🙂 Z reszta ten sam efekt występuje w monitorach 3D z pasywnymi okularami. DO odtwarzania materiału nagranego na telefonie kupiłem monitor z tunerem TV LG DM2350D. Na większym ekranie odtwarzane pliki nie mają zbyt dużej utraty jakości, a efekt przestrzeni powala. Nie mówiąc o frajdzie oglądania własnego materiału.
  Do minusów zaliczył bym wyjątkowe olewanie aktualizacji Androida, Froyo dobry był ale w 2010. Parę razy system zamulił się, trzeba było uruchamiać ponownie! 1GHz na dwóch rdzeniach to troche za mało, a o 512MB pamięci nie wspomnę. Wyświetlacz LED słabo wypada gdy smartfon robi za nawi w słoneczny dzień, a ty jedziesz w jasnej koszuli. Długi czas trzeba było czekać aż LG wyprodukuje oryginalny dedykowany uchwyt samochodowy SCS-400. Nie doczekałem się bo sprzedałem aparat, inne uchwyty zasłaniały obiektywy! Tak samo z futerałem było, przez co delikatnie wytarła się tylna osłona na wybrzuszeniu koło obiektywów. Nie praktyczne rozwiązanie zasłonięcia gniazda micro USB i HDMI, bez długich paznokci problem. Samsung Galaxy ma zasuwkę. Karta microSD pod tylną obudową, aparat 5MPix to trochę za mało.
  Z plusów. Telefon ładnie wygląda przód i tył, wydaje się masywny co mnie odpowiada. Gniazdo microHDMI, potrzebny kabel HDMI typu D. GPS szybko łapie sygnał. Wysokiej jakości aparat – z łatwością czytał kody kreskowe w słabym oswietleniu i z puszek. Gdzie Samsung Galaxy S 2 w ogóle sobie nie radził, potrzebował dobrego światła, a odczyt odbywał się wyłącznie wspomagając się suwakiem zbliżenia na ekranie.

 • share28

  Cipowate jakieś to porównanie, ale zgadzam się werdyktem.

 • 321atak

  Fajne nagranie i ciekawe wniąski


reklama