, Newsy Orange Play Plus Samsung Telefony

Samsung Galaxy Note 7 w ofertach polskich operatorów (ceny)

grafika Note 7

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Tomasz Z.

  Fikcyjna oferta na stronie Play!!!
  Witam,
  Takie info gdyby ktoś chciał kupić w przedsprzedaży Samsunga Galaxy Note 7 w sieci Play.

  Oferta jest na stronie od 16.08 do chwili obecnej. Od czwartku próbuje kupić ten tel. I nie ma takiej możliwości. Na stronie od czwartku 18.08 do chwili obecnej jest Fikcyjna oferta. Bo jak nazwać ofertę handlową, której nie da się kupić.
  Ponadto mimo że jest to fikcja i że i tak nie da się tego telefonu kupić to w trakcie trwania przedsprzedaży non stop zmieniają taryfy w której teoretycznie można nabyć ten tel. Na początku było 21 taryf do wyboru, następnie przez 4 dni nie było żadnej taryfy do wyboru, następnie przez dwa dni 3 taryfy do wyboru a dzisiaj jest tylko jedna!!!
  Ponadto poziom obsługi na infolinii, firmowym czacie, facebooku na maksymalnie niskim poziomie jeżeli chodzi o kompetencje, wiedzę i możliwości pomocy!!! Kilkanaście razy rozmawiałem i pisałem z różnymi osobami i za każdym razem te osoby były zdziwione że coś jest nie tak. To ja jako klient musiałem im udowadniać że oferta jest fikcyjna i nie da się jej kupić – szok!!!

  Nie dość że od 6 dni reklamują ofertę, której nie da się kupić, co już jest wprowadzeniem klienta w błąd. Co wg prawa Handlowego jest wysoce naganne i są na to paragrafy.

  Nie dość ,że zmieniają warunki oferty handlowej w czasie jej trwania (przypomnę że trwa ona od 16 – 30 sierpnia, gdzie przez pierwsze 3 dni było 21 wariantów abonamentów, następne 4 dni strona kompletnie nie działała, następnie przez dwa dni były 3 warianty abonamentów i strona nadal nie działa, a teraz jest jedna oferta abonamentu i nadal nie można kupić tego tel)

  Nie dość, że pozioma wiedzy i kompetencji na infolinii, czacie i na facebooku (zarówno na profilu Play jak i na profilu rzecznika prasowego Play) jest porażająco niski.

  To jeszcze nie zadadzą sobie trudu żeby sprawdzić czy strona działa!!!
  I w sposób absolutnie dla mnie arogancki wysyłają mi link do strony (swojemu klientowi!!!), żebym ją sprawdził a następnie opisał konkretnie co jest nie tak!!!
  Czy ja jestem testerem stron Play czy klientem?
  Ale ok – zrobiłem to i przetestowałem stronę za darmo!!!

  Czy to możliwe że w dzisiejszych czasach na tak konkurencyjnym rynku Play może sobie pozwolić na takie traktowanie klientów? Może wystawiać Fikcyjną ofertę zakupu produktu i usługi? Czy to możliwe, że tak bezkarnie Play może oszukiwać Ludzi?

  Może jako dziennikarze moglibyście coś z tym zrobić. Bo wg mnie jest to wysoce naganna praktyka i należy coś z tym zrobić.

 • Sss

  W plusie wychodzi nakorzystniej. Juz wyliczam i przeliczam. Telefon z okularami kosztuje 1749zl w abo 169zl umowa na 24m. 6msc za zero przy mnp, potem 12 msc po 169zl czemu tylko 12? Dlatego ze pol roku przed koncem pojawia sie oferta i wtedy mozna nawet zejsc do abonamentu za 10zl na msc. Brak oplaty aktywacyjnej. Jesli cena nowego w sklepie to 3799 to w abonamencie lacznie wychodzi 12×169=2028+1749=3777 plus dalszy abonament bez telefonu. Wychodzi na to ze cena jest podobna ale conajmniej 18msc mamy rozmowy smsy internet za free. W innych sieciach tylko raty wiec nie mozliwosci obnizenia az tak abonamentu bo i tak zostaja raty.

 • baska

  T mobile ma najlepszą ofertę i zwykle jest tak w przypadku nowości.

 • Krysia

  Plus – najczęściej zmieniana sieć w Polsce

 • jasobie

  Zegnaj PLUS, witaj Tmobile

 • Feja77

  Czas się wybrać do salonu różowych

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Dziękuję za abonament i smycz , wolałbym już kupić smartfon w sklepie i korzystać z sieci jakiej chce na kartę

 • Alex81

  A dziś np. jest wszędzie niedostępny od MExpert po MM.Ktoś coś wie jak będzie dalej ? Mam ochotę zamówić ..

 • zdziwko

  VR dodaje sasmung za darmo w przedsprzedaży wszystkie sieci oprócz plusa dają to gratis, a plus chce jeszcze na tym zarobic….

  • Jotka

   A Samsung chce dopłaty za kabel wspierający USB 3, bo ten w zestawie tego nie ogarnia

 • Wiesiorowerzysta

  Jeżeli się okaże, że N7 jest wyjątkowo udanym urządzeniem, to wątpię, by sprzedaż zmalała. Cena początkowo również. Wariactwo na punkcie tego modelu, dopiero się zaczyna. Jest szansa, że LG w swoim V20 zaskoczy czymś nowym, co może spowodować mniejsze zainteresowanie Note 7, ale tu również mam obawy, że wyjdzie, jak zwykle, czyli sporo szumu i duże rozczarowanie.

 • https://plus.google.com/102983724107465816827 Jan St. Dodacki

  Sadzę iż zarówno SGN7 jak i iPhon 6SE (a może 7) nie są inowacyjne i sprzedaż będzie gorsza niż planowano.

  • Paweł marketingowiec

   „Inowacyjne” może nie, natomiast „innowacyjne” – tak.


reklama