, Google Newsy System

Fuchsia: 3 powody, dla których Google nie powinno tworzyć kolejnego systemu

fot. Pexels.com

fot. Pexels.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
  • http://gravatar.com/lordazawakh Azawakh

    Jeśli Fuchsia miałaby sensowanie zastąpić zarówno Androida jak i Chrome OS alke zastąpić go mądrze z częstymi aktualizacjami dosłownie dla wszystkich urządzeń to miałaby jak najbardziej sens i byłaby czymś na prawdę porządanym przez użytowników. No chyba, że byłby to projekt tak skonstruowany, że każdy mógłby protsto i bezstresowo mógł sobie Fuchsię zainstalować na swoich urządzeniach mobilnych bądź stacjonarnych.

  • Jotek

    To prawda ! Kolejne wersje Androida są jedynie licencjonowaną systemową bazą dla producentów smartfonów i małych tabletów. Samsung,LG,Sony i większość pozostałych firm modyfikuje tę bazę za pomocą własnych autorskich mini systemów (nakładek). Jeśli Fuchsia zintegruje oba systemy Google, to stanie się w zasadzie kopią Windowsa 10, z tym że Microsoft niezbyt sobie radzi z pełną unifikacją systemu dla komputerów i telefonów.

  • nick

    Google nie zajmuje się dostarczaniem najowszych wersji Androida dla wszystkich urządzeń. Google zajmuje się dostarczaniem najnowszych wersji oprogramowania tylko dla Nexusów i robi to dobrze.


reklama