Na stronie jednego z polskich sklepów pojawił się LG K3 Dual SIM LTE, czyli tani smartfon dla mniej wymagających użytkowników, za którego trzeba będzie zapłacić 399 złotych
Na stronie internetowej sklepu internetowego x-kom udało mi się odnaleźć LG K3 Dual SIM LTE. Co prawda tego smartfona jeszcze nie można kupić, gdyż jest czasowo niedostępny, jednak zmieni się to prędzej czy później. Przy okazji poznaliśmy jego cenę, która została ustalona na 399 złotych. Co dostaniemy za te pieniądze?
Warto pamiętać, że na stronie sklepu nie podano jeszcze specyfikacji, więc ta powyżej może się trochę różnić od rzeczywistej, jednak nie spodziewajcie się drastycznych różnic.
Źródło: x-kom
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…