, Apple Newsy Samsung Smartfony

Samsung atakuje iPhone’a 4S

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • stokto
 • Zbychur

  Apple próbuje „opatentować koło”. To tak jak gdyby mercedes chciał zablokowania sprzedaży innych samochodów bo to Pan Benz zbudował pierwszy. Więc rozumiem Samsunga doskonale. Choć z drugiej strony koreańczycy też nie są święci. Kiedyś produkowali tylko podzespoły do takich urządzeń w dużej mierze dla Apple, podpatrzyli co trzeba i mają swoje urządzenia. Ale jedno na dzień dzisiejszy jest pewne – uczeń bardzo przewyższył mistrza. To nie inni gonią Iphona tylko Apple goni resztę świata i zadziwiające jest to że w kwestii smartfonów mają tylko jedno urządzenie i nienadążają a taki samsung ma ich całą gamę a połowa z nich przewyższa Iphona.

 • qwerty

  a ja uważam że samsung robi bardzo dobrze… jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie… Apple myśli że wszystko mu wolno. Te dekle mają tylko 1 przeciętny telefon a pozwali już 6 firmy o naruszenie patentów czy o zbyt duże podobieństwo dokładnie 36 modeli smartphonów!!!!
  Apple musi dostać porządnego kopa w du**!!!

 • http://www.infokomorki.blogspot.com czarek

  sądzę że to już lekka przesada, te firmy powinny konkurować robiąc coraz lepsze telefony, a nie bawić sie w wojny patentowe


reklama