, Apple Newsy Smartfony

iPhone 4S zawiódł oczekiwania?


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Sku

  Moim zdaniem Apple robi najlepsze telefony. A to że są drogie to już inna rzecz. APPLE RZĄDZI . Świetny wygląd i świetne wnętrze. BOMBA.

 • Mike2

  Zgadzam się z Tobą @jensen. Ile można myśleć za innych w rozwijaniu nowych technologii. Najgorzej to teraz (zwłaszcza po śmierci Jobsa) będzie miał Samsung, bo źródełko innowacji się skończyło a ile można ładować rdzeni w procesor, ile zwiększać wielkość ekranu i ile polepszać jasność wyświetlacza ??
  Wiem ! na najbliższy rok mają zajęcie – osiągnąć w Galaxy rozdzielczość iPhone 4.

 • jenson

  Wg mnie to była specjalna zagrywka ze strony Apple. To właśnie ta firma od kilku lat wyznaczała jak ma wyglądać nowoczesny smartfon, jednak teraz odświeżyli iphona, żeby nie odstawał od konkurencji. Teraz pewnie czekają co zrobi konkurencja, bo póki co to zajmowała się kopiowaniem rozwiązań z iphona. Apple natomiast wypuści pewnie nowego iphona po premierze G3.

 • stokto
 • stokto

  Obyśmy powitali tylko coś atrakcyjnego, bo póki co to od czasu premiery pierwszego iPhone’a to można powiedzieć że 80% nowych fonów to „odgrzewane” kotlety lepsze lub gorsze iPhonopodobne twory. Wszyscy wszystko porównywali do iPhone’a i najważniejsze było żeby za wszelką cenę być jego „Killerem”.
  Skoro teraz Apple popełnił sepuku i zawiódł z innowacyjnością to zobaczymy co inni nowego wniosą. Jaki będzie następny Galaxy, Xperia itp.
  Ale ja niestety obawiam się że już tylko na kolejnych „kotletach” się skończy. Będą tylko szybsze procki, większe ekrany…i w zasadzie nic nowego. Na przykład HTC, to mam wrażenie, że robi w kółko te same telefony – tak ich dużo że pogubić się można.
  I to jest smutne, ale obym się mylił.

 • Kamil

  No raczej ani N9, ani WP7 nie zagrzeją tego miejsca. Jedynym konkurentem, który już został nieoficjalnie wybrany na to miejsce pozostaje Android z nową premierą ICS za tydzień. W pewnym sensie żegnamy Apple. Było wiadome już od dawna, że ten dzień nadejdzie.

 • Quest

  Witam,
  Myślę, że tak. Sam procesor, szybsze działanie i lepsza kamerka niewiele wnoszą nowego. iOS5 wgra sobie każdy użytkwnik iP4 i bedzie miał to samo. Na chwilę obecną potrzeba większego wyświetlacza, żyjącego pulpitu itp. A tego tu nie będzie 🙁
  Tak więc przypadkiem (?) zrobiła się luka dla innych nowoczesniejszych i bardziej innowacyjnych produktów, jak N9 i WP7.
  No i dobrze, bo byłoby za nudno 🙂
  Pozdrawiam


reklama