Dzięki promocji ,,Gigsy za medale” każdy klient usług Na Kartę oraz Mix w sieci Plus może otrzymać po 1 GB darmowego pakietu internetowego za każdy medal Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.
Plus postanowił przygotować specjalną promocję ,,Gigsy za medale”, dzięki której każdy klient usług Na Kartę oraz Mix będzie miał dodatkowy powód do świętowania medali polskich reprezentantów na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, gdyż każdy z nich zostanie nagrodzony darmowym pakietem internetowym.
Bonus w wysokości 1 GB będzie przydzielany za medale zdobyte od dnia przystąpienia do promocji, która trwa od 5 do 21 sierpnia 2016 roku. Można ją aktywować poprzez wysłanie SMS-a o treści MEDAL na bezpłatny numer 80950. Bonus można wykorzystać przez 24 godziny od momentu przyznania pakietu. Pozostałe informacje znajdziecie w regulaminie promocji.
Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
HONOR szykuje dużą premierę. Nowy HONOR GT 2 Pro może mocno zaskoczyć specyfikacją na czele…
Command & Conquer to niekwestionowany król RTS. Seria zadebiutowała w 1998 roku i od tego…
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…