Najnowszy iPhone oznaczony cyfrą 7 może otrzymać dwa głośniki, które znajdą się w dolnej części obudowy. Wszystko to po to, aby zapewnić użytkownikom lepszą jakość dźwięku.
iPhone 7 może oficjalnie zostać zaprezentowany już za niecały miesiąc. To nie dziwne, że w sieci pojawiają się więc plotki oraz przecieki na temat nowego urządzenia od giganta z Cupertino. Dziś rano dowiedzieliśmy się, iż nowy iPhone może zostać wykonany w kolorze czarnym, a teraz przyszedł czas na kolejne nowości związane bezpośrednio z muzyką oraz odtwarzaniem dźwięku: według plotek, iPhone 7 może zostać wyposażony w podwójny głośnik, który docelowo miałby znaleźć się na spodzie obudowy urządzenia.
Obecnie większość flagowców jest oceniania za całokształt oraz rzeczy, które pomagają im stać się najlepszymi wśród konkurencji: często modele przegrywają z innymi przez niedociągnięcia. Nowy iPhone ma jednak popisać się zapięciem wszystkiego „na ostatni guzik”. W związku z tym, firma z Cupertino może zrezygnować z wejścia na słuchawki, ale zaskoczyć użytkowników podwójnym głośnikiem, który znajdzie się w dolnej części obudowy. Dzięki podwójnej konfiguracji głośników nie będzie można już zablokować ich palcem lub dłonią, a sam dźwięk wydostający się z urządzenia ma być głośniejszy oraz bardziej przestrzenny. Szkoda, że Apple nie zdecydowało się zrobić czegoś takiego, jak swego czasu HTC z technologią BoomSound oraz rozmieszczeniem głośników w górnej oraz dolnej części obudowy. W ten sposób łatwiej grać oraz odtwarzać multimedia bezpośrednio na smartfonie.
Oprócz podwójnego głośnika, w iPhonie 7 zobaczymy procesor Apple A10 wykonany w 16-nanometrowym procesie technologicznym przez TSMC oraz bardzo możliwe, że więcej pamięci RAM dla zwiększenia wydajności oraz możliwości pracy w kilku aplikacjach jednocześnie.
Na potwierdzenie wszystkich plotek przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać, chociaż zapowiedzi dotyczące podwójnego głośnika są naprawdę interesujące. Oby ten pomysł faktycznie wszedł w życie.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
PKO BP udostępnił nową wersję swojej aplikacji mobilnej. Bank postawił na większą przejrzystość, wygodniejszą obsługę…
Okazuje się, że Samsung Galaxy S25 FE podczas ładowania postanowił zamienić się w granat. Co…
MG 4X to nowy kompaktowy SUV należący co koncernu SAIC, właściciela marki MG. Wiem wszystko…
Amazon Luna swego czasu udostępniła Fruitbus płatnikom abonamentu bez żadnych dodatkowych opłat. Niestety wszystko, co…
Tanie Samsungi są zazwyczaj nieopłacalne, gdyż oferują znacznie mniej niż chińska konkurencja. Jednym z wyjątków…
Dzień pracy rzadko wygląda dziś tak samo od rana do wieczora. Część spraw załatwia się…