, LG Newsy Phablety

LG V20. Nowe informacje o specyfikacji są bardzo prawdopodobne

LG V10 / fot. gsmManiaK.pl

LG V10 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wiesiorowerzysta

  A to ciekawe, bo w moim przypadku, właśnie po aktualizacji do pianki, moja dziesiątka trzyma energię baterii naprawdę dobrze, dzieje się tak po tym, jak wyłączyłem wysoką dokładność w śledzeniu pozycji, a korzystam z oszczędzania baterii. Efekt jest oszałamiający, gdyż przez noc poziom energi spada o 1%, a często zdarza się, że jest całe 100%. Ale rzeczywiście, przy intensywnym użytkowaniu, dość szybko znika procent naładowania baterii, ale przecież ma co w V10 pobierać energię baterii. W każdym bądź razie, subiektywnie, dla mnie nie ma tragedii.

 • Ja

  Nie wszystkie LG mają słabe baterie. G2 miał dobrą :-P. Co do dodatkowego wyświetlacza to nie marnuje on miejsca tylko go wykorzystuje. Zobacz ze można mieć przydatne skróty zawsze pod ręką a równie dobrze zamiast tego ekranu mógła być tam czarna nie wykorzystana przestrzeń. V10 jest świetny. W v20 powinnien byc rysik, wodoodporność, bateria 4000mAh, 6GB ram i bajery znane z V10. I to byłby hit. Konkurent dla note 7. Note 7 mnie zawiódł jest nudny. Powiększona s7 z rysikiem. Mam nadzieje ze v20 będzie sporo ciekawsze.

 • gianni_zambrotta

  Zgadzam się z poprzednikiem, najbardziej boje się również baterii, mam osobiście LG G3 i tutaj ni jest dobrze 🙁

 • Luki

  Lg V10 bylby dobrym telefonem jakby nie jego tragiczna bateria. Po aktualizacji do Androida 6,0 uciekała strasznie szybko. Dlatego pozbylem sie tego telefonu. Wszystkie lg maja baterie do d**y

 • 100000

  Fajnie wygląda z wąskimi ramkami, tylko ten dodatkowy wyświetlacz nad ekranem dla mnie bez sensu i niepotrzebnie zabiera miejsce.

  • macias

   bredzisz,mam v10 ten dodatkowy wyswietlacz jest genialny ,nie to co w samsungu na krawędzi-to jest porazka

 • gianni_zambrotta

  CIekawe czy bateria będzie te 4000 mah, jeśli tak to biere 😛


reklama