, Newsy Smartfony UMI

UMi Max z 6GB RAM i 128GB pamięci dla użytkownika

UMi Max_3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • tomikitwo

  UMI to jedna z najbardziej syfiastych chińskich marek. Nie wolno im wierzyć w ani jedno słowo z zapowiedzi. UMI zawsze kojarzyło mi się z Ulefone, ale z obojga złego już to drugie jest lepsze. Miałem ostatnio Viennę i okazał się być całkiem znośnym średniakiem z zajebistym audio.

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @tomikitwo,
   Kupiłem ten UMI Super za 999 zł. i żałuję bo tylko kasę utopiłem w błocie za ten szmelc a teraz nikt tego nie chce kupić za 500 zł. po 30 dniach .
   Nigdy więcej wynalazków z Ali i papierkowych specyfikacji bo wszystko g*warte jest

  • addsa

   Możesz podać konkrety ?

   • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    @addsa,
    Ekran IPS od Sharp tragiczny w porównaniu do Zenfone2 , Nexus5 czy MediaPad X2 u mnie a to również IPS
    Szybkie ładowanie fikcja około 4 godzin się ładuje ta bateria 4000mAh niby od Sony a do tego coś lata bo nie przyklejona
    Mimo że producent twierdzi że jest szybkie ładowanie i napis Fast Charge na ładowarce to ładowania indukcyjnego również nie ma .
    Problem z odświeżaniem sieci 4G co powoduje że jak jesteś w 3G to nawet jak masz już 4G to ci nie przełączy i muszę ponownie wyłączyć telefon i włączyć aby zobaczył sieć 4G po prostu masakra
    Do tego ciężki jak cegła i nie wygodny w trzymaniu i kilka innych wad ….

    Reasumując szkoda kasy i bez sensu to kupiłem

    • Miro

     Co do ekranu możesz ustawić wszystko to nie wiem skąd tragedia. Z siecią 4g 3g nie mam problemu. Waga była podana w specyfikacji telefonu. U mnie ładowanie 2h. Ogólnie za 999 zł apollo i normalna gwarancja oraz 14 dni zwrot bez podawania przyczyny albo wymiana na inny egzemplarz. Nie mam na ci narzekać dla mnie wypas. Z wad – aparat, bark powłoki oleofobowej.


reklama