, Honor Newsy Smartfony

Honor Note 8. Wszystko, co musisz wiedzieć o phablecie 6.6″

Honor Note 8_3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • FireFrost

  Przy 6 calach jeszcze mogliby dać fHD, ale tutaj to już faktycznie rozdzielczość WQHD jest potrzebna. Szkoda, że Huawei ma w dupie takie duperele jak dopasowanie SoC do rozdzielczości ekranu. Procesor mogli dać trochę słabszy (np. tylko 2 mocniejsze rdzenie), ale za to mocniejsze GPU. No ale po co, wsadzili do środka nie to co powinno się tam znaleźć, a to co akurat mieli pod ręką. Beznadziejna firma.

 • Marek Hodowca Pieczarek w Momotach Dolnych

  Huawei i „ich” beznadziejne układy graficzne… Przypadek Honora 8 pokazał to dobitnie niestety. Mam pytanie. Jak SAMOLED który ma nieskończony kontrast w tym przypadku ma tą wartość na 7000:1? I dlaczego paleta barw NTSC a nie RGB?

  Martwi mnie natomiast to, że telefony coraz bardziej rosną. Rynek kreują ludzie którzy muszą rzucać zakupy na ziemię, bo nie potrafią odebrać połączenia jedną ręką… Wielu ludzi chciałoby mieć flagowe które komfortowo można obsłużyć jedną ręką. W 2016 roku chcąc kupić dobry telefon z przekątną mniejszą niż 5″ jestem zmuszony kupić 2 letniego Z3C lub Alphę albo też nowego A3 2016. Trochę za mały wybór, prawda? Szczególnie jeżeli porównamy to z wyborem urządzeń powyżej 5,5″. No ale tak jak juź pisałem. Rynek kreują ludzie, którzy nie radzą sobie z wielkością swoich urządzeń w życiu codziennym…

  P.S. skoro piszecie smartFony, to dlaczego używacie PHablet zamiast Fablet?

  • Chińczyk

   Na klientów lepiej działa 7000:1 niż nieskończony kontrast, siła liczb.
   Czemu NTSC? Bo tak sobie wymyślił Huawei.

  • FireFrost

   Wyniki sprzedaży mówią wyraźnie – ludzie chcą dużych telefonów.

   • ghi

    Straszne spłycenie i uogólnienie. Bo równie dobrze mogę powiedzieć, że wyniki sprzedaży compactów od Sony mówią wyraźnie – ludzie chcą małych telefonów. A prawda jest taka, że powinny być dostępne i takie i takie. Nie ludzie „chcą” dużych telefonów. Ludzie nie mają wyboru. Z nowych telefonów z przynajmniej średniej półki do wyboru są: Samsung Galaxy A3 2016, Z5 Compact i to by było na tyle. Zdecydowanie za mały wybór, 2 telefony to za mało żeby był to jakikolwiek wybór (tym bardziej, że są to zupełnie dwie różne półki cenowe…). Na chama można by jeszcze wepchnąć Xperię E5 i XA, ale to już 5″. Dalej więc twierdzisz, że „ludzie chcą dużych telefonów”?


reklama