, Lenovo Newsy Smartfony ZUK

ZUK Z2 Rio 2016 Edition – najtańszy smartfon ze Snapdragonem 820

ZUK Z2 Rio 2016 Edition

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jan

  Kupiłem ZUK Z2 z OPPOMART tak jak „reklamowaliście”. Zapłaciłem 299 + 20 $ za przesyłkę do Polski (nie wiem skąd się wzięło że miała być darmowa).
  Telefonu nie polecam gdyż:
  Android wgrany przez oppomart jest zbugowany i nie działa dobrze google play, właściwie to nie działa. (można ściągnąć kilka aplikacji 3-5 i później przestaje odpowiadać) Jedyne rozwiązanie to zainstalować oryginalny soft co dla osób nie instalujących romów na komórkach nie jest sprawą oczywistą i łatwa.
  Co się tyczy samego urządzenia to bardzo się nagrzewa przy zwykłym użytkowaniu – nie piszę tu o graniu bo wtedy to możnaby się poparzyć.
  Głośnik i mikrofon umieszczony na dolnej krawędzi idealnie zatyka się palcem podtrzymującym telefon.
  Ekran jest bardzo ciemny a automatyczna czujka działa słabo i trzeba ustawiać manualnie aby cokolwiek zobaczyć.
  Telefon jest bardzo śliski i przy wibracji biega po stole, a po pochyłych elementach szybko zjeżdża sam.
  Stabilny ROM nie obsługuje języka polskiego, tylko chiński i angielski. ROM z OPPOMARTu posiada język polski ale każda opcja głębiej niż to co na pierwszy rzut oka w menu jest już po angielsku.

 • Gustaw

  Jak to Chińczyk niby tanio a wystarczy że klawisz włączania, gniazdo słuchawkowe, port miniUSB, bateria marnej jakości (mimo że pojemna) padnie i sprzęt nadaje się na śmieci. Kilka razy tego doświadczyłem. Tak więc swoje frycowe zapłaciłem.


reklama