, Newsy Smartfony ZTE

ZTE Axon 7 mini zaoferuje… 5.2-calowy wyświetlacz. Specyfikacja w sieci

ZTE Axon 7 mini 2

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • T.

  Axon Mini bardzo podobny. Oprócz tego beznadziejnie wsparcie od producenta. O takich rzeczach jak aktualizacja do MM można pomarzyć.

 • Magoo

  Przecież Zte Axon mini oferuje to samo. O co biega z tym nowym modelem. Przecież to jeszcze gorszy odgrzewany kotlet niż niejeden samsung. 300 ojro? No way.

 • nick

  5,2 cala i nie starczyło miejsca na nic mocniejszego niż SD617? Żenujące. Zero postępu względem poprzednika.

  • Marek Hodowca Pieczarek w Momotach Dolnych

   Tu nie ma być postęp, tu ma być „wincyj calufff”! Smartfony nadal rosną i nie wiadomo za ile ten trend się skończy… A że ludzie to biorą (no bo większy ekran = większy szpan) to producenci nie czują potrzeby zmiany. Kiedy jeszcze Android był na etapie piernika rzeczywiście mocniejsze i droższe telefony miały większe wyświetlacze. Stąd wzięło się przeświadczenie co niektórych, że więcej cali = lepszy telefon i większy szpan, co w dzisiejszych czasach jest już nieaktualne. Mnie bawi widok osoby, która nagle musi rzucić siatki z zakupami na ziemię, bo nie potrafi odebrać połączenia jedną ręką 😀 Najgorsze jest jednak to, że nie ma tak naprawdę alternatyw dla kogoś kto chce mieć mocny, ale kompaktowy smartfon z Androidem. Ostatni taki wybór był 3 lata temu, kiedy toczył się bój pomiędzy Sony Z3c a SG Alpha. Dziś Z5c jest sama na placu boju, a ludzie nie mają żadnej alternatywy przez głupców którzy masowo biorą 5,7″ potwory których nawet nie potrafią obsłużyć.


reklama