Nowa, rzekomo „innowatorska” usługa Apple’a już niebawem będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. O ile o innowacyjności kolejnej usługi działającej w chmurze można by toczyć długie dyskusje i zdania zawsze będą podzielone o tyle z całą pewnością pojawienie się na rynku iCloud już niebawem skłoni inne firmy działające w tej części rynku do ciekawych, daleko idących zmian.
Apple już obecnie wysyła zaproszenia do swojej nowej „i-usługi”. W komunikacie znajduje się odnośnik do strony WWW, po wejściu na którą powinien rozpocząć się proces instalacji, jednak obecnie nic takiego się nie dzieje, co dowodzi tego, że zaproszenia do usługi zostały przez firmę z Cupertinio wygenerowane zbyt szybko.
Obecnie najbardziej prawdopodobnym wariantem zdaje się być uruchomienie iCloud’a po oficjalnej rynkowej premierze iPhone’a 5. Spekuluje się, jakoby nowe urządzenie of Apple’a miało zostać zaprezentowane już 4.października. Jeśli te domniemania się potwierdzą, to wszyscy użytkownicy komórek od Apple’a będą mogli cieszyć się iCloud’em już za kilkadziesiąt godzin. Gwoli ścisłości, dopowiem jeszcze, że chmura od Apple będzie obejmować swym zasięgiem niemal wszystko, od kontaktów i kalendarza przez dokumenty a na aplikacjach kończąc.
źródło: tibp.com
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Serwis CarNewsChina opisuje dość niecodzienny - i raczej mało przyjemny - incydent z udziałem Denza…
Xiaomi 17 Max zadebiutował oficjalnie i moim zdaniem to najfajniejszy telefon tego producenta od dawna.…
Czy kilkumiesięczny smartfon ze średniej półki może stanieć o ponad 1/5? Przypadek atrakcyjnego Redmi Note…
Dziś mam dla Ciebie najlepszą moim zdaniem odpowiedź na kluczowe dla wielu ManiaKów pytanie: jaki…
Metro 2033 Redux to jeden z najlepszych postapokaliptycznych FPS na rynku. Odświeżona wersja gry nawet…
Redmi 15C nie jest idealnym smartfonem, ale ma kilka kluczowych zalet: jest bardzo tani i…