ARCHOS 50 Cesium / fot. ARCHOS
Emocje EURO 2016 już za nami, podobnie jak maniaKalny konKurs, w którym wygrać można było smartfon Dual-SIM z LTE. Czas wyłonić zwycięzcę!
Po lekturze 80 konkursowych komentarzy już wiemy, że poza Polską (oczywiście), największą Waszą sympatią cieszyła się Islandia. I to właśnie o tej drużynie wspomina autor odpowiedzi, którą zdecydowaliśmy się nagrodzić smartfonem ARCHOS 50 Cesium, pracującym pod kontrolą systemu Window 10, wyposażonym w 5-calowy ekran i obsługującym dwie karty SIM jednocześnie!
Uważam że Euro 2016 powinna wygrać Islandia.Kraj który ma tylu mieszkańców co Lublin imponuje mi swoją walecznością i wielką pasją.Wikingowie walczą zawsze na tyle ile potrafią,nie boją się nikogo,i nie odstawiają nogi.Nie symulują,grają fair i z wielką pasją,i cieszą się jak chłopaki na podwórku.W starciu z faworyzowanymi reprezentacjami walczą jak równy z równym.Mają więcej gejzerów niż profesjonalnych piłkarzy,a mimo to te Mistrzostwa Europy przyciągają praktycznie cały ich kraj.Sądzę że ich zwycięstwo w tym turnieju spowodowałoby znaczny rozwój tej dyscypliny na wyspie.
– Adrian Wróbel
Adrianie, gratulujemy wygranej! 🙂 Wkrótce dostaniesz od nas maila, w którym podamy wszystkie szczegóły dotyczące wysyłki nagrody.
Wszystkim maniaKom dziękujemy za wspólną zabawę – tak tutaj, jak i w równolegle prowadzonym przez nas na tabletManiaK.pl konkursie, w którym wygrać można było tablet Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Przy okazji już teraz zapowiadamy – szykujemy kolejny konkurs. Szczegóły wkrótce. 🙂
Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnego konKursu, wystarczy, że polubisz nasz profil facebook fb/Konkursy maniaKa
Lubimy konKursy tak jak Ty! Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnego, polub nasz profil na facebook fb/Konkursy maniaKa i czytaj do nas regularnie.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Minął maj, czerwiec, a o Galaxy S26 Edge cisza. Zapewne smartfon ten nigdy się nie…
Amazon raz daje, a innym razem zabiera. Tak się składa, że za dwa dni zabierze…
Wszystko wskazuje na to, że nowy iPhone 18 Pro będzie znacznie grubszy od poprzednika. Oczywiście…
Już za 2 tygodnie zadebiutują oficjalnie nowe Samsungi Galaxy Z. Mowa więc o rozkładanych smartfonach…
Nowy smartfon pokazuje, jak może wyglądać przyszłość średniej półki. Bateria 7200 mAh, ekran 144 Hz…
Samsung Galaxy S26 i Xiaomi 17T kosztują teraz w Polsce dokładnie 3399 złotych. Który z…