, Android Artykuły Samsung Tablety Telefony

Samsung Galaxy Note: pierwsze spojrzenie

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • rey

  Dla mnie jest to totalna rewelacja. Nie mogę się doczekać premiery. Mam nadzieję, że odbędzie się ona jak najszybciej bez większych komplikacji. Podczas gdy normalnie jestem sknerą jeśli chodzi o telefony, to tutaj jestem w stanie wydać takie pieniądze na Note’a ;]

 • Arek

  Fantastyczny sprzęt…, I to jest przyszłość – telefony typu MID. Jednak nawet na wyświetlaczu 4,3 cala nie można było komfortowo pracować (internet, itd.). 5,3 cala, to już jest co innego. Czekałem na takie urządzenie. Podobno ma jakieś doładowanie rozmów telefonicznych i lepszą antenę ( lepszą bo większą) niż w zwykłych smartfonach. No, tylko cena zaporowa.

 • Taurus

  146,85 x 82,95 x 9,65 mm – te wymiary zdecydowanie bardziej są realne

 • rad

  ten telefon wygląda karykaturalnie, porażka noszenie takiego czegoś !

 • a

  SGS 2 ma 125 mm i troche , szerokośc też nie bardzo , bo SGS 2 ma 66 mm . a ten jest przecież większy .

 • cichy

  Napewno jest błąd w podanych wymiarach urządzenia ,wysokość 110 mm?

 • Adrian28

  Szkoda, że zamieszczono właśnie to zdjęcie, jako przykład działania aparatu w Galaxy NOTE. Na stronach Areny była to jedyna fotka, zrobiona w słabych warunkach, podczas deszczu. Inne zdjęcia, wykonywane w średnich i dobrych warunkach zachwycają swoją jakością. Nagrywanie video, jak widzimy, nie posiada skoków autofokusa w trakcie rejestracji obrazu, co jest w innych modelach trochę irytujące ( chodzi o ciągłe doostrzenia).I co ciekawe nagrywa w stereo.
  Sprzęt imponujący. Będę mógł jednak obejrzeć go jedynie w internecie. Cena 3.500 zł jest zupełnie po za moim zasięgiem.


reklama