, Android Artykuły Samsung Telefony

Samsung i9103 Galaxy R: warto kupić?

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Mags

  Posiadam ten telefon od miesiąca i z wieloma rzeczami się nie zgodzę. Przede wszystkim niby wolniejsza Tegra jest tak naprawdę szybsza w testach od niby szybszego exynos. Galaxy R działa błyskawicznie. Strony ze stream video 720p 1080p rakieta i świetna płynność. Żadnych kłopotów z multimediami, aplikacjami i grami czy wifi. Shadowgun powala na łopatki. Świetna grafika! Trochę mniejszy aparat nie robi różnicy. Ekran sclcd zapewnia bdb naturalne barwy, moim zdaniem lepsze od super amoled plus. Bardziej energo oszczędny. Zwykłe amoled zdecydowanie gorsze.

 • Maciej Dominiczak

  Nie wiem kto to pisał ale ma g.. pojęcie o tym modelu, nie radzi sobie z full hd, baa nawet płynnie nie odtwarza filmów w 720p a pamięci ma tyle samo co s2, pewnie w ręce nie miałeś galaxy-r i piszesz bzdury, także autorze zanim coś napiszesz pomyśl

 • ab

  To jest żart a nie recenzja !! Tegra 2 bardziej prądożerna od tego dziadostwa exynosa ? Poziom naładowania baterii w SGS2 w oczach znika a zachwalać tak super amoleda , którego kolory są cholernie cukierkowe , oferuje tylko piękną czerń ale co z tego jak bieli brak a reszta kolorów mocno przesadzona i tu zdecydowanie lepiej wypada SCLCD. Wracając do exynosa to straszna lipa z grami , najlepsze pozycje tylko i wyłącznie na Tegrę wliczając w to zbliżający się SHADOWGUN .
  Posiadaczom exynosa pozostaje się tylko cieszyć z nigdy nie wykorzystanej mocy tego GPU. Dlatego pozbyłem się mocno przereklamowanego SGS2 po 2 tygodniach zabawy.

 • dd

  Te kilka zdań i 2 zdjęcia nazywacie recenzją?jetseście śmieszni

 • Siekierka

  Za HTC Sensation? Z „udawanym” 2 rdzeniem? No way.

 • Ghan

  to ma być recenzja ? buhahah to Wy się nauczcie je pisać nic dosłowni nic nie wnosi ten artykuł tylko to że to słabszy galaxy s II
  wstydźcie się a miałem Was za bardzo poważny blog


reklama