, Android Newsy Pozostali Telefony

TCL 750 oficjalnie zaprezentowany. To udoskonalony Idol 4

TCL 750_3

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • djpimpek

  W tej chwili 500zl. Świetny jest

 • djpimpek

  Ja tam go kupiłem za 580 z chin ze znanego serwisu. Jest rewelacyjny. Po co to przepłacać za soniaki itp…

 • Człowiek

  Owszem zgadzam się Samsung Galaxy A5 (2016) jest dobrym smartfonem w tej klasie cenowej ale nie najlepszym a podważa według mnie tylko w jakości wykonania (mniej wystający aparat oraz inne kosmetyczne uwagi) w samym teście zwróciliście uwagę na mało ramu w A5,że zostaje tylko 300 mb ramu więc w tej cenie nie jest najlepszym wyborem bo znajdą się o wiele lepsze smartfony w tej półce cenowej.
  Oczywiście to nie wszystkie aspekty brane pod uwagę przy wyborze smartfonów do 1500zł ale według mnie wybór tegoż samsunga nie jest dobrym wyborem gdyż w tej cenie znajdą się lepsze wybory i tyle chociaż znajdą się osoby którym taki telefon wystarczy bo nie wszyscy przecież patrzą na specyfikację.
  Wystarczy powiedzieć , osiem rdzeni i ekskluzywne wykonanie, znana marka a ludzie rzucą się na ten telefon.

 • Człowiek

  Niech mi ktoś powie czemu ten A5 (2016) jest lepszy niż ten model wymieniony tutaj ,zresztą w prawie każdym artykule w którym jest jakiś smartfon do 1500 zł zachwalacie tego samsunga jakby jakieś bóstwo.
  Przecież ten TCL jest w każdym calu lepszy,procesor,ram,pamięć wewnętrzna,nawet grafika a szczególnie czujnik biometryczny który znając rynki azjatyckie będzie ciągle aktywny a nie jak w samsungu.
  Mam wrażenie że płacą wam za każdą nawet najmniejszą wspominke o tym samsungu.

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Masz mylne wrażenie odnośnie płacenia. Testy Galaxy A5 (2016) pokazały, że jest to model godny polecenia i bardzo dobry w swojej klasie. Dlatego też warto zwracać na niego uwagę. Jak to ładnie ujął Antek w tytule recenzji, Samsung Galaxy A5 (2016) to smartfon, który podważa sens zakupu Galaxy S6. A zatem ubiegłorocznego flagowca.

 • Kuba

  Chyba GPU powinno być na odwrót 😉

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Faktycznie do tabelki wkradł się chochlik.


reklama