, Phablety Promocje

Co powiecie na LG G Flex 2 za 1099 złotych?

LG G Flex 2 / fot. gsmManiaK.pl

LG G Flex 2 / fot. gsmManiaK.pl

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Darek

  Swojego czasu miałem wybór między LG Flexem 2, a LG G4 i tu ze względu na snapa 810 w tym pierwszym, wybrałem G4. Świetny telefon mimo słabszego procesora.

 • RK70 Ten Prawdziwy

  Komentarz wystawiony przez tego plagiatora, wyjaśnia dosadnie jak bardzo to chory człowiek. Teraz rozumiem, byłem dla niego zbyt okrutny, co wpłynęło bardzo negatywnie, nie tylko na umysł, ale i ciało. Żal mi ciebie i serdecznie współczuje choroby, która, jak widać spustoszyła nieodwracalnie resztki szarych komórek.
  NICK oczywiście zmieniony i jest to, już ostatni wpis pod RK 70,
  a moderatora komentarzy tej redakcji proszę o blokowanie wszystkich wpisów pod tym nickiem R K 7 0

 • Ja

  Dokładnie jest to wyprzedarz sztuk ekspozycyjnych. Ciężko znaleźć nową sztukę. Podobnie było z wieloma innymi telefonami. Lepszym wyborej w tej cenie jest oneplus one.

 • RK70 ten prawdziwy

  Pragnę PRZEPROSIĆ wszystkich urażonych komentarzami osobnika podszywającego się pod NICK RK 70, oświadczam, że obelżywe komentarze nie są moim dziełem.
  NA TĄ CHWILĘ ZMIENIAM NICK i wszystkie komentarze pisane pod RK 70, nie są mojego autorstwa. Z oczywistych przyczyn, nie podam tu nazwy, pod którą będę komentował na tym portalu, ale bystre oko wielu, mam nadzieję, rozpozna właściwą osobę i styl pisania.
  RAZ JESZCZE PRZEPRASZAM I POZDRAWIAM wszystkie urażone osoby.

 • macsee

  Kiedyś ten sklep miał LG G2 w podobnej magicznej promocji. Tak na prawdę to można było go kupić tylko w sklepie stacjonarnym w dodatku sporo tych sztuk to były egzemplarze z ekspozycji. Taka to zajeb … promocja. Wyprzedaż raczej. A sam telefon świetny w tej cenie.

  • jjkl

   Jest dokładnie tak jak mówisz. „Towar jest dostępny, ale może być na ekspozycji”


reklama