, Informacje prasowe Newsy Smartfony Wiko

Wiko Ufeel wchodzi do Polski. Ale to już było…

Wiko Ufeel

Wiko Ufeel


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kitowsci

  @Evi
  Wpisz w Nexus imprint i odpal pierwszą stronę:)

 • Evi

  ,,Wdł mnie coś takiego powinno być już na start ,a o ile się nie mylę niektóre telefony mają tę opcję :)” Powinno być ale raczej nie jest. A jakie telefony mają tę opcję bo naprawdę miałem ich w łapach dość sporo i jakoś nie widziałem. Oczywiście wykluczam użycie CM czy innego alternatywnego oprogramowania.

 • Eldonut

  Moja przygoda z wiko skończyła się na próbie kilkukrotnego kupienia jednego z wyższych modeli. Ładny marketing ale sprzedawcy i osoby odpowiedzialne za dostępność produktów to kpina.
  Poza artykułami sponsorowanymi w zasadzie brak wiarygodnych źródeł informacji o ich produktach. Moja rada nie napalać się zbędnie bo pomimo prób kupienie tego telefonu może byc awykonalne.

 • http://00ff00.pl adamo1139

  Co to jest te flesh selfi? Lampa błyskowa ? Nie widzę oddzielenia od reszty szkła, może być tak, że światło będzie się rozwalało na całą szybę, tym samym powodując artefakty w zdjęciach. Zawsze mam rozkminę, gdy piszecie „czytnik linii papilarnych tuż pod wyświetlaczem”, bo to mi się kojarzy, jakby był głębiej w obudowie, a nie położony z dołu panelu frontowego.

 • kitowsci

  @Evi
  Uważasz że przypisanie odcisku do skrótu jest czymś innowacyjnym? Wdł mnie coś takiego powinno być już na start ,a o ile się nie mylę niektóre telefony mają tę opcję 🙂
  @Marcin
  Trzeba przyznać że cena nie jest przesadzona i gdyby nie procesor (Zapewne Mediateka) poleciłbym znajomym którzy boją się ściągać z Chin Xiaomi
  Aktualnie najbardziej opłacalnym telefonem jest Xiaomi Redmi Note 3 Pro który można nabyć nawet za 580zł (Bez odliczenia Vatu,a nóż widelec nie zostanie naliczony)
  Który miażdży ten telefon bez jakichkolwiek szans na obrone

 • http://twitter.com/kakagonzalez1 Marcin Kaczmarczyk (@kakagonzalez1)

  Artykuł wygląda na sponsorowany, albo przeklejkę informacji prasowej.

  Jakkolwiek 3GB RAMu i skaner odcisku palca w telefonie za 850 PLN to chyba faktycznie coś na plus. Tak samo myslę jak „doświetlanie” selfie. Oczywiście patrząc na to, że to cena telefonu kupionego w Polsce, z (ewentualną) gwarancją.

 • Evi

  W każdym telefonie z czytnikiem palca da się przypisać palec do określonej funkcji/skrótu ? Bo mam s5 i s6 ale jakoś specjalnie się w to nie zagłębiałem.

 • kitowsci

  Innowacyjny? Czy autor artykułu chociaż wie co to słowo oznacza?
  Ten „smartfon” posiada czytnik jak każdy inny telefon,a nawet gorszy
  5 odcisków palca każdy aktualny telefon zapamięta,nie mówiąc o 360° odczytywaniu którego mało który smartfon nie posiada.
  A czas odczytu jest zdecydowanie gorszy od konkurencji.
  Wdł mnie jest to zwyczajnie sponsorowany artykuł,lub jego autor nigdy nie miał smartfona z czytnikiem linii papilarnych


reklama