, nju Mobile Orange Promocje

Orange: zarejestruj pre-paid, otrzymasz bonus

Orange

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • grzegorz

  Uwaga na play i tzw. Ważność konta. W ofercie pre paid internet na kartę oznacza to według regulaminu przedłużenie o rok jedynie rozmów przychodzących i wychodzących. Nie dotyczy tzw promocja usługi podstawowej, czyli Internetu. Jeżeli nie doładujesz konta na czas stracisz zgromadzone gigagajty. Ja straciłem ich jedynie 200.

 • Karol

  Szczerze? Kolejna głupota z tą ustawą. Nie mam nic przeciwko, ale…Tyle jest niezabezpieczonych Wi-Fi. Wystarczy wieczorem stanąć z piwkiem na blokowisku i już mamy dostęp do kilku sieci…Dalej…Jak już ktoś wspomniał…W roamingu będą działać zagraniczne karty, normalny obywatel nie skorzysta bo drogo, ale czy terrorysta będzie się martwił czy zapłaci za minutę 5zł czy 20 groszy?

 • Rabin

  Rejestrowalem kartę w czoraj i w salonie Orange nie chciała pani adresu tylko danych z dowodu imię, nazwisko, pesel. Nie mogłem również aktywować bonusu. Zadzwoniłem na infolinie, konsultant wpisał mi adres zamieszkania i aktywowal bonus. Ogólnie, to zdziwił się, że w salonie mi nie wpisali adresu.

 • what

  tylko jak to jest z adresem? w regulaminie promocji go nie wymagaja, na kartce z podpisem go wymagaja a zgodnie z prawem dowod osobisty nie jest juz zrodlem adresu mozna miec nowy dowod bez adresu lub dowod z nieaktualnym adresem ktorego nie trzeba zmieniac, a po trzecie czekam od wizyty w saloonie orange juz ponad dobe i wciaz nie moge aktywowac bonusu.

 • Wiko

  Trochę krótki okres tego bonusu, jakby dali na 3 miesiące taki bonus lub na pół roku zaraz by baza danych im podskoczyła.
  Swoją drogą dobrze że wprowadzili obowiązkową rejestracje kart, utrudni to niektórym robienie sobie żartów i wałków.

 • Macq

  Oddychaj człowieku!

 • Niezbyt

  To miło z ich strony ale nie zamierzam sprzedawać swojej prywatności za parę darmowych minut. Szybciej zmienię operatora na o2 UK niż wyśle im skan swojego dowodu. To jest śmieszne, że w UK gdzie były zamachy rejestracja kart nie jest wymagana a u nas zawsze jakiś dureń wpadnie na pomysł durnej ustawy pod przykrywką „bezpieczeństwa”. A te durnie jeszcze popierają te pomysły i szczują jeleni minutami.
  Pewnie im to na rękę bo zyskają bazę danych dzięki, której lepiej będą mogli targetować jeleni i spamować ludzi durnymi ofertami.


reklama