, Android Apple BlackBerry HTC iOS Newsy Nokia RIM Samsung Smartfony Telefony

Apple ma najbardziej lojalnych użytkowników


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • rey

  Zgadzam się ze Zbychurem. Badania marketingowe potrafią mieć bardzo różne wyniki w zależności od potrzeb zleceniodawców – dziwne. Jeśli chodzi o iPhony to też popieram Twoje zdanie. Dobry sprzęt, owszem, lecz są dużo lepsze, wydajniejsze i przede wszystkim tańsze.

 • Mike2

  I tak mi pisz @Zbuchur 🙂 teraz sie z Tobą zgadzam i Cię pozdrawiam 🙂

 • Zbychur

  Nigdy nikomu źle nie życzę. To, że ktoś ma Iphona, czy IPada nie robi dla mnie różnicy i mu wcale nie zazdroszczę, bo używałem (mam gdzieś w pudełku) . Tylko uważam, że wyniki takich badania są zależne od tego kto je zlecił. Nie twierdze, że są sfałszowane ale są przeprowadzone w taki sposób i wśród takiego grona ankietowanych, żeby wypadły jak najkorzystniej dla zleceniodawcy. Podobnie jest z naszymi sondażami przedwyborczymi. Raz PIS traci tylko 2% do PO a za dwa dni 20% więc z czegoś to wynika.

 • Mike2

  Ponoć Ci co raz kupią BMW też wracają do tej samej marki. I też się ich nazywa jednym słowem – „karki”. Bo tak najprościej. Typowo polskie – jak ktoś ma lepiej od Ciebie i mu zazdrościsz to go zbesztaj, zniszcz i rozdepcz. Smutne to jest ale niestety prawdziwe. Życzę trochę więcej skromności i tolerancji. Z pozdrowieniami…

 • Zbychur

  Pic na wodę fotomontaż. Kolejny chwyt marketingowy Apple’a. 90% moich znajomych (byli posiadacze Iphonów, ja zresztą też) już dawno sie przesiedli na Smarty z androidem. Przede wszystkim dlatego, że smartfon jest im potrzebny do pracy a nie zabawy i lansu. Jeszcze 3-4 lata temu to był szpan, dziś Ci ludzie spoważnieli i liczy się dla nich wydajność sprzętu i kompatybilność. Jedno jabłuszkowcom trzeba zostawić, mają niezły marketing – potrafią sprzedawać. Podobnie było z Macintoshami – dwa razy droższe, 30% mniej wydajne od PC a zalały pół świata, no może trochę lepiej wyglądały. Po prostu Iphone nie jest złym sprzętem, ale są na rynku lepsze, tańsze i wydajniesze.

 • fanatyk

  Fanatyzm nie zna alternatywy.
  Wiem coś o tym. 🙂


reklama