Android z klapką? Znamy już tego typu rozwiązania. Wygląda na to, że do walki na tym specyficznym polu zamierza także włączyć się Samsung. Koreańczycy zamierzają pokazać światu urządzenie skrywające się póki co jako SM-E1600.
Rzekoma nowość w portfolio Samsunga została wyłapana przez czujnych redaktorów serwisu blogofmobile, którzy z kolei wypatrzyli ją na serwisie Zauba. Póki co o planowanej klapce od Samsunga wiemy relatywnie niewiele, choć dominuje opinia jakoby urządzenie miało być następcą Samsunga Galaxy Folder. Czyżby Galaxy Folder 2? A może jednak Koreańczycy z południa zdecydują się na zmianę nazewnictwa? Czas pokaże.
Trudno jednak na placu boju wskazać potencjalnych rywali nowego smartfonu od Samsunga. Właściwie to nasuwa mi się tylko LG Wine, którego – ze względu na zakup tego właśnie urządzenia przez osobę z rodziny – mogę obserwować niemal każdego dnia. I szczerze mówiąc, Android na tego typu urządzeniu wygląda jak dla mnie dość kontrowersyjnie, choć do jakości wykonania urządzenia nie mogę się przyczepić.
Nowy telefon od Samsunga może dysponować ekranem o przekątnej 3,8 cala. Kwestia rozdzielczości, optyki aparatu jak i procesora oraz ilości pamięci RAM pozostaje dla nas póki co tajemnicą. Tak samo niewiele wiemy o jego dystrybucji na wybranych rynkach, choć wiele osób skłania się ku temu, że urządzenie jest dedykowane na rynek chiński oraz koreański. Mam jednak wrażenie, że wielu z Was nie będzie przeczesywało internetu w poszukiwaniu jak najświeższych informacji związanych z nową klapką od Samsunga. Wszak w opinii wielu, era tego typu telefonów dobiegła już końca. Waszym zdaniem – warto jeszcze inwestować w tego typu urządzenia?
źródło: blogofmobile.com, zauba.com
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…