, Android Newsy Samsung Telefony

Samsung Galaxy J3 Pro oficjalnie. ,,Pro” w nazwie to chyba jakiś żart

Fot. Samsung

Fot. Samsung

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://plus.google.com/108625082785288644078 Bartosz Mróz

  I tak to jest… Przynajmniej Microsoft nie dał się odstawiać aż takiej dużej szopki,bynajmniej tylko na Aktualizacjach się zawsze skończyło ale przynajmniej bywali na to zgodni – bo mimo że niektóre nie były przez OTA ale i tak bywały zawsze wskazówki więc to nie było z tym dużo kłopotów.
  Mimo że Microsoft nie produkował zbyt dużo modeli ale przynajmniej dopasowywał do takich potrzeb. (435 [Dla ubogich może to zupełnie wystarczyć.] lub Nokia Lumia 520 [Świetny telefon jak na pierwsze wczasy. Filmiki w HD,Dotykowe rysowanie przy ołówku – tylko że Lampy nie miało.],550,640 LTE [Całkiem wystarczający albo nawet całkiem lepszy za taką cenę. Wolałbym nie zamienić na coś innego jeśli znajdę wciąż pod 1080p.],950 [z Poprawionym Continuum nad Wierszem poleceń pod Emulacją Win32 pod ARM byłby całkiem niezłym odpowiednikiem.] lub „Nokia Lumia 1020” [Epitet 41MPx] którego nie doczekała już zupełnie następcy. [Szkoda.])
  Więc gdybym nie używał zupełnie produktów z Microsoftu to bym nawet w życiu by nie przyszło coś opisać… Więc… Jest coś na rzeczy czego nie ma zupełnie… „Andszort”‚icie. – Potencjalne oprogramowanie,Dobrze zbudowana synchronizacja,Mniej zmielona wydajność. W androidzie tego już nie uświadczę. Po prostu „Windows 10 Mobile” jest ciepłym odpowiednikiem dla PC’towych formatów. Ja bym nie zainstalował Dziesiątki na Pecetach (Bo i tak przecież mam Puppy linuksa albo Lubuntu 15.04) ale na Telefonie to wolałbym prędzej to zrozumieć.
  Porównajcie do języków nad czym bazują:
  W10Mobile: Assembler (Biblioteka)/C(GUI – zapewne…)/C++
  Android: C(Bibilioteka)/C++(GUI)/Java
  Najgłówniejszą różnicą jest pojemność w bajtach więc W10Mobile wygrywa. I nad tym bazuje te porównanie. Inne rzeczy typu Łatwości i inne takie mnie nie interesują ważne żeby mieściło w jednym paku. Qt jest koszmarne pod względem porządkowania w Bajtach zaś GTK+ jest dość wydajne że Komputer nawet nie zatnie.
  Więc i tak dość szczegółowo opisywałem że zostawiam do waszej dyspozycji…
  To tyle.

 • dzidek_68

  No tak! wam panowie ” redaktorzy” wolno nadużywać określeń typu: najlepszy, flagowy, emejzing itp. ale firmie która naprawdę coś wytwarza, a nie tylko o tym pitoli to już nie!!! Coś mi się wydaje że ktoś tu pomylił demokrację z dewiacją? dwa słowa na „de” o zupełnie innym znaczeniu! Nie kocham „Samiegopsiunga”, ale uważam, że mogą sobie nazywać model telefonu ( który sami wyprodukowali mr. redaktorze), jak im się żywnie podoba i guzik komu do tego. Panowie redaktorzy niech się skupią na ocenie jego faktycznych możliwości, a nie na analizie nazwy! tak będzie bardziej profesjonalnie i bez wszechobecnej prywaty i zwykłej wiochy. Spróbujcie? może się uda.

 • Wiko

  Samsung sam sobie strzela w kolano i skończy się to upadkiem firmy lub dużymi kłopotami jakie ma HTC.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Haha nie ma to jak drugi raz sprzedać to samo zmieniając coś w specyfikacji

 • Fghh

  „PRO” wzieło się za pewne od proletariat.


reklama