, Android Newsy Phablety Smartfony Telefony Vernee

Vernee Apollo Lite – mocne podzespoły i obudowa z tytanu

Vernee Apollo Lite_14

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Jarek

  Po niespełna miesiącu oczekiwania przyszedł mój „upragniony” Apollo Lite ze sklepu Geekbuying. Wraz z podatkiem VAT kosztowało mnie to 1050 zł.
  Po rozpakowaniu miłe zaskoczenie. Solidny piękny telefon. Po włączeniu telefon zaktualizował soft.
  O to moje spostrzeżenia po 4 dniach użytkowania.
  1. Po zalogowaniu się na konto Google telefon nie zainstalował automatycznie żadnych aplikacji (pomimo kopii na koncie) wszystkie aplikacje musiałem instalować ręcznie.
  2. Bluetooth – używam na co dzień słuchawki bluetooth zarówno w samochodzie jak i w domu czy na spacerze. No i z tym telefonem będzie to trudne gdyż w słuchawce co chwila słyszę „rozłączono” „połączono” szczególnie gdy idę a telefon mam w kaburze na pasku. Choć zdarza się to też w samochodzie i gdy telefon leży nieruchomo na w domu.
  3. Internet – pomimo iż telefon wskazuje iż posiada zasięg sieci E, 3G, 4G to nie ma dość często połączenia z internetem z podstawowej karty SIM (mam tylko jedną w drugim slocie wsadziłem kartę pamięci 128GB której telefon nie może zainstalować jako pamięć wewnętrzną (używaną tylko z tym telefonem) a tylko jako zewnętrzną. (Choć takie opcje są do wybory).
  4. Bateria – bardzo szybko się rozładowuję przy normalnym dla mnie użytkowaniu (poczta, smsy, FB, aplikacje biurowe i użytkowe). Szybkie ładowanie ładuje ekspresowo, ale tak grzeje telefon że można się poparzyć. Zwykle zostawiałem telefon do ładowania na noc (będę musiał zmienić zwyczaje), bo 1 nocy rano zastałem na ekranie komunikat „Bateria osiągnęła wysoką temperaturę, proszę wyciągnąć baterie.” , co przy nierozbieralnym telefonie zakrawa na dowcip. :roll: 2 nocy rano telefon był wyłączony.
  5. Telefonowanie – jakoś dziwnie długo po zainicjowaniu połączenia „szuka” zanim pojawi się sygnał dzwonienia. Dzisiaj przy próbie odebrania połączenia przychodzącego interfejs się zawiesił i nie można było odebrać połączenia ani z ekranu ani ze słuchawki bluetooth.
  6. Bardzo uboga galeria zdjęć. Brak możliwości przeniesienia zdjęć pomiędzy galeriami zarówno na pamięci wewnętrznej jak i zewnętrznej. Przenoszenie plików poprzez wbudowany bardzo kiepski manager plików również nie zawsze się udaje. Próbowałem przenieść 4 zdjęcia z pamięci wewnętrznej do zewnętrznej… przeniosło jedno zdjęcie a reszta zaginęła w akcji i nie ma ich ani w katalogu źródłowym ani docelowym.
  7. Czujnik odcisku palca… Fajny gadżet i tylko gadżet… Można zaprogramować kilka odcisków, ale odblokowanie telefonu za pomocą odcisku palca grzniczy z cudem. W 80% przypadków telefon trzeba odblokować kodem bezpieczeństwa.

  Słowem jedna wielka Chińska lipa… Szkoda tylko wydanej kasy
  Telefon niefunkcjonalny i niestabilny.

 • Adam

  To jakiś branding Honor 7? 😀

 • 800000

  Ja czekam na ulefone future 🙂 wygląda niesamowicie 🙂

 • Srebrny

  ma NFC?

  • Jarek

   Nie ma 🙁


reklama