, Newsy Wearables Xiaomi

Xiaomi Mi Band 2: wodoszczelna opaska z ekranem OLED za drobne

Fot. Xiaomi

Fot. Xiaomi

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • kristo

  Opaska jkosztuje drugie tyle co 1S i 4x drożej od miband1, pojawiły się pierwsze recenzje www.youtube.com/watch…ughyusSF-A
  Podobno słaba widoczność w pełnym słońcu, i bateria też nie powala

 • kiria

  Podpowie ktoś, gdzie będę mogła zamówić jutro mi banda w regularnej sprzedaży z jak najszybszą dostawą i nie za miliony?

 • Trzmiel

  Ktoś wie jaką aplikację trzeba ściągnąć do tej opaski i czy ta opaska działa tylko z domyślą aplikacją?

 • r4z3l

  póki co najtaniej fasttech – 31.68. Tutaj porównywarka cen w sklepach które już mają preordery: chinaprices.pl/produ…mi-band-2/ trzeba trochę poczekać, aż ceny zejdą do 25-28

 • http://00ff00.pl adamo1139

  @Drzewo1986 zależy od miejsca testowego, u kolegi z MiB2, gdy umieści go w nieodpowiednim miejscu, ma tętno na poziomie 200.

 • Jjkl

  Ja mam pierwszego mibanda i działa do dziś, czyli ponad rok od zakupu. Noszę go codziennie, ale bardziej w charakterze narzędzia do powiadomień i budzika aniżeli opaski fitness. Mi band 2 bardzo mi się podoba ale nie za takie pieniądze.

 • Drzewo1986

  Zastanawiam się nad opaską już jakiś czas ale nie daje mi spokoju pytanie, jak duże są błędy pomiarowe pulsu w czymś takim? (tak od – do, błąd rzędu ok 10-12% chyba byłby do przeżycia w czymś tak tanim? 😉 i na ile mogłoby to być dla mnie przydatne jeśli biegam amatorsko 2x w tygodniu i poza tym prowadzę raczej siedzący tryb życia. Czy strefy tentna naprawdę są tak istotne? Czy znając swoje tętno jestem w stanie lepiej zarządzać wysiłkiem w czasie biegu? Czy te ok 100 pln to nie będzie wyrzucona w błoto kasa? (chociaż tyle jeszcze można dać, bo dla mnie więcej jak 300 i więcej za opaskę to zdzierstwo, chyba, że byłaby wykonana jak biżuteria a nie sprzęt użytkowy)

  Oczywiście mówię z punktu widzenia amatora z cienkim portfelem, który nie rozumie pojęcia prestiżu ;p inni mogą mieć inne zdanie 😉

 • dddd

  Z 1 strony kupilbym, z 2 – MiBand 1 dzialal mi chyba 2-3 tygodnie i zdechl, kupiony na Ali od sprzedawcy z multum pozytywnych opinii, wiec raczej nie kupilem podroby. Za 22 dolce moze kupie, za ~40 na pewno nie.


reklama