, Android Apple Ciekawostki Google Newsy

Prezes Alphabetu przyznaje się do korzystania z iPhone’a

Eric Schmidt / fot. Magnus Höij, Flickr.com

Eric Schmidt / fot. Magnus Höij, Flickr.com


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Synthes

  @Jacek
  I polubił – przecież masz napisane, że od czasu do czasu używa Samsunga Galaxy S7 😉

  • Jacek

   Założę się, że gdyby Jobs przyłapał już nawet nie prezesa, ale jednego ze swoich dyrektorów na używaniu „obcego” sprzętu, to byłyby to ostatnie chwile tego człowieka w Apple.
   I…słusznie. Pracownik będący na eksponowanym stanowisku, mający często do czynienia z mediami powinien szczególnie dbać o to, żeby swoim zachowaniem nie zaszkodzić pracodawcy.
   Jakoś nie wyobrażam sobie prezesa BMW podjeżdżającego na zebranie zarządu limuzyną A8.

 • Navarro

  Oczywiście że ktoś taki jak Pan (Pani) Eric korzysta z Iphona. Tacy jak on nie potrafią używać bardziej zaawansowanych smartfonów. Tu się akurat zgodzę z Nazirem.

 • Jacek

  Obraźliwy?
  Może tylko w kwestii orientacji p. Prezesa.
  Ale jeśli chodzi o markę telefonu którego Schmidt używa, to zgadzam się z Nazirem. Za te ciężkie miliony które zgarnia co miesiąc, mógłby „polubić” Androida.
  Znajomy prowadził kiedyś salon Daewoo i niestety musiał jeździć Leganzą.

 • Mk

  stary płaci ci ktoś za reklamę samsunga? Nie podniecaj sie tak tym szajsungiem jak nie używałeś nigdy dłuższy czas iPhone. Poza tym jeśli cos komuś pasuje to czemu miałby cos robić wbrew sobie? Jeden jeździ volvo inny audi a jeszcze inny polonezem. I nie chodzi zawsze o kasę tylko o to co sie lubi. Twój komentarz jest obraźliwy, puknij sie w głowę zanim nast raz cos napiszesz buraku

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Specyficzny niszowy sprzęt dla specyficznych ludzi , na twarzy pan prezes ma wypisane że jest Gay (LGBT) więc mnie nie zaskakuje że korzysta z iPhone a nie z Nexus czy innego smartfona flagowego jak sgs7 edge 🙂


reklama