, Lenovo Motorola Newsy

Lenovo: przejęcie Motoroli nie spełniło naszych oczekiwań

Moto G4 i G4 Plus - to na nie liczy Lenovo / Fot. gsmManiaK

Moto G4 i G4 Plus - to na nie liczy Lenovo / Fot. gsmManiaK

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Matticzek

  Słuszna uwaga. Może powalczyć o miano najlepezego flagowca. Co prawda z opóźnieniem, ale może 😉

 • Mentos11

  Oj ludzie mało wiecie a gadacie jak eksperci, może lenovo nie mogło kupić nazwy Motorola, mogli tylko przez jakiś czas z niej korzystać, a czemu lenovo jest rozczarowane bo sami dali ciała tu im sprzedaż spadła ale łatwiej zwalić winę na nietrafna inwestycje , zresztą trzeba coś powiedzieć ludziom jak sie naobiecywali i nic z tego nie wyszło.
  Dobrze że seria Moto przetrwa czekam na te moduły ale jedna rzecz mnie odstrasza cenna , przegieli z cena Moto g4, pewnie Moto Z też będzie droga zakładam 3tys.

  • Adam

   3 tys. to nie jest drogo, tylko na poziomie Galaxy S7, HTC 10, LG G5, Sony Xperia X Performance i Huawei P9 Plus.

 • RK 70

  Ty, Nazir dociera do ciebie, że nikogo nie obchodzi to, co masz do powiedzenia? Więcej, nikogo nie obchodzi twoja egzystencja.

 • RK 70

  Taaa, już ten cały jełop pokazał, jak zniszczyć świetną markę. Teraz robią guano pod nazwą Lumia z jeszcze większym guanem w formie systememu. Motorola miała szczęście, że nie doszło do rozmów z Microsoftem w kwestii współpracy, bo więcej niż na 100%, podzielili by los Nokii. Ale ta wbrew wszystkiemu i wszystkim, wraca na rynek mobilny i zdeklasuje większość producentów swoimi urządzeniami. Lenovo pochłonęło Moto, tylko po to, by tak naprawdę pozbyć się jednego z konkurentów na rynku i nie oszukujmy się, producenta dobrych, solidnie wykonanych smartfonów.

 • jotek44

  Zabijając markę Motorola Lenovo samo strzeliło sobie w stopę ! Motorola jako producent telefonów/smartfonów była bardziej rozpoznawalna na świecie niż jej nabywca. Lenovo mogło tylko zyskać na posiadaniu dwóch równolegle działających marek. Po Siemensie, Nokii, SonyEricssonie to kolejny przykład złej strategii !

 • Marcin

  To się kitajce zdziwiły. A ja jestem zdziwiony ich zdziwieniem. Jak się oczekuje nie wiadomo jakich zysków nie dając w zamian lub wręcz psując to co było doskonałe, to nic dziwnego, że są zawiedzeni.

 • Isaak

  Kogo to dziwi skoro od przejęcia Motoroli telefony są o wiele gorsze

  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Isaak,
   Lenovo tak naprawdę robiło swoje smartfony tandetne których nawet w Polsce nie było w dystrybucji
   Tablety z Android też badziewie a te z MSwin10 dość wadliwe czego sam doświadczyłem

   Sądzę że kupili Moto aby wejść na rynek z czymś co ludzie kupią globalnie ale Moto w moim obiektywnym mniemaniu też było dziadostwem od dawna a do tego ceny wygórowane za szmelc bez ładowarek bo ktoś miał za idiotów ludzi i że sobie dokupią nową ładowarkę niewiadomego pochodzenia lub będą używać jakiegoś starego gniota 1A od Galaxy Mini lub LG G 😀

  • Adam

   Co jest nie tak z Moto X i Moto Z?

 • Tirinti

  Nic dziwnego. Motorola to profesjonalna marka a Lenovo do jej produktów wsadza tandetnego Androida. Trzeba było kupić Nokię a Microsoft powinien kupić Motorolę i zamiast Lumii produkować Razry z W10M byłyłoby to połączenie najlepszego oprogramowania z najlepszym sprzętem,

 • abc

  Z checia kupie jak Motorola bedzie znowu amerykanska i cale R&D wroci tam, gdzie bylo. Goncie sie Chinole. Juz Thinkpada zrobili syf.

 • Matticzek

  Jak robią to samo co 3 lata temu czyli Moto G tylko drożej to wcale nie ma się co dziwić.

 • Wiko

  Miałem Motorole Defy i na tamte czasy był rewelacyjnym telefonem oraz tobił niezłe zdjęcia, nie mówiąc już o latarce czyli diodzie doświetlającej gdyż teraz to diody w nowych smartfonach są kiepskie.

 • Snajpiq

  Moto G pierwszej generacji używałem ja, używa żona. Wg mnie świetna słuchawka na czasy, w których powstała. A i teraz daje radę do podstawowych zastosowań typu komunikacja, internet.

 • Hajla

  Wypuscili gniota pod nazwa moto g3 to co tu mialo ciagnac firmę? Teraz bedzie jeszcse gorzej bo moto g4 wyceniona jest jak wyzej klasyfikowane telefony.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Nie kupowałem Moto jak było od Motorola i nie kupię jak jest od Lenovo tym bardziej że na Polskę upychają najgorszy najsłabszy model a cena z kosmosu


reklama