Samsung Galaxy A9 Pro to najmocniejszy i największy przedstawiciel średniopółkowej serii smartfonów koreańskiego producenta. Na początku wydało się, że phablet ten nie trafi do Europy, jednak nowy trop daje nadzieję, że będzie zupełnie inaczej.
Samsung Galaxy A9 Pro ujrzał światło dzienne pod koniec marca i jest najmocniejszym przedstawicielem serii Galaxy A. Biorąc pod uwagę fakt, że jest to phablet wyposażony w aż 6-calowy ekran mogliśmy podejrzewać, że model ten nie trafi do Europy, gdyż to przede wszystkim Azja jest terenem ekspansji tego typu urządzeń, jednak nowy trop mówi zupełnie co innego.
Ekipa serwisu tablety.pl (tym razem to my pozdrawiamy ;)) odnalazła na stronie Zauba model SM-A910F. Jak zapewne wiecie ostatnia literka kodu to oznaczenie produktów Samsunga na Europę, więc istnieje możliwość, że Galaxy A9 Pro trafi na Stary Kontynent. Oczywiście samo testowanie danego sprzętu w Indiach nie znaczy jeszcze, że jest to pewne na 100%, jednak zawsze warto odnotować taką ewentualność.
Miejmy jednak nadzieję, że jeśli Samsung zdecyduje się wprowadzić Galaxy A9 Pro (SM-A910) do Europy, to zrobi to szybko, przede wszystkim ze względu na ewentualną cenę tego modelu – bez względu na datę wprowadzenia phabletu do sprzedaży zostanie ona zapewne ustalona na nie mniej niż 2000 złotych, a to w pewnym momencie może być już za dużo jak na sprzęt o takich parametrach.
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Polski hit Techlandu, a mianowicie Dying Light objęty został sympatyczną promocją na platformie Steam. W…
Fairphone 6 to smartfon na lata. Długoletnie wsparcie aktualizacyjne producenta wraz z modułową konstrukcją docenią…
Strategia turowa z bardzo znanego uniwersum trafiła na fenomenalną promocję. Teraz każdy z Was doda…
OPPO szykuje swojego średniaka, który stanie naprzeciwko POCO F7. Do debiutu przygotuje się bowiem OPPO…
OnePlus Pad 3 to jeden z najciekawszych tabletów z Androidem ostatnich miesięcy. Świetny ekran, solidna…
Huawei Pura80 Ultra na żywo imponuje przesuwnym mechanizmem aparatu ze zmiennym zoomem. Czegoś takiego w…