poniedziałek, 16 maja 2016, Aleksander Piskorz

Patrząc na te plany wydaje mi się, że Samsung niedługo skończy jak Sony…

Samsung-1
fot. WCCFTech
 • Lukassusd

  może gdyby po premierze nowego modelu cena poprzedniego spadała o połowę – jakoś by się sprzedawały. Ale sorry, 3k za telefon? to za tą cenę kupię całkiem niezłego laptopa. Oczywiście jak kto woli ale jednak sporo ludzi myśli i nie wydaje tyle kasy co roku na zwykły telefon.

 • Grinsen

  Zakładając że część, tak jak wersja Active, będzie w krajach trzeciego świata niedostępna – nie mama się czym martwić.

 • Kulfon69

  Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą… Nazir porzucił plany zakupu Nowy Lumia 6,2″ i jest szczęśliwym posiadaczem sgs7 edge, o czym przypomni wszystkim popełniając wkrótce kolejny wpis na gsmmaniak.

 • http://gravatar.com/g2-125c1cd451af4b5f1e0a06f3be5ef82d regoat

  różne warianty tego samego telefonu. linia S i linia Note

 • RK 70

  Do porażek Sony można było by jeszcze dodać oprogramowanie aparatu, który ma potencjał i status świetnego, ale niestety Japończycy nie potrafią wycisnąć z niego wszystkich soków.

 • 22

  Nazir ale ty szczesciarz jestes… dobrze ze tylko masz sgs 7e..

 • v3nom550

  Sony tak źle nie skończyło 🙂 Przynajmniej robili dobre telefony jak Z3C którą, mam i szczerze polecam, ale osobiście nie wiem czy bym się skusił na najnowsze propozycje, typu X itd. Watpie ze z3c zastapiona bylaby przez z3/z5. Pozatym Sony sie nie skonczylo, ich oferta jest ciekawa, i dobra, były wtopy jak pekajace szklo, lub przegrzewajaca sie z3+

  • Piotr

   Moja żona miała z3c, ale po upadku i rozbiciu wyświetlacza kupiła jako następny z5c. No i… narzeka, że z3c była lepsza. Ona nie patrzy na parametry, tylko na wygodę obsługi i ogólną jakość pracy smartfona. Ja mam Z2 i jestem zadowolony, ale nowej Xperii raczej nie kupię. Nie widzę znaczącego postępu w kolejnych generacjach sprzętu Sony. Kolejna edycja to odgrzewany kotlet, niestety… Szkoda, bo lubię ich nakładkę i ogólnie pojętą obsługę. No i aparat w kolejnych generacjach ciągle z wadą rozmazywania zdjęć na brzegach. Chyba, że wyskoczą z czymś naprawdę dobrym. Seria X to tylko Z-tka ze zmienioną nazwą. pożyjemy, zobaczymy.

 • Tirinti

  Samsung już skończył jak Sony. Kiedyś produkował doskonałe modele serii Omnia i Ativ, a obecnie tylko galaktyczne śmieci tak jak Sony produkuje podróbki prawdziwych Xperii.

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Co prawda jestem szczęśliwym posiadaczem sgs7 edge ale jestem zdania że jeden flagowiec co rok to zupełnie wystarcza

 • http://gravatar.com/troya1000 LesioW

  Jak w branży motoryzacyjnej – kiedyś producent miał kilka modeli i było OK – teraz ma kilkanaście a jeszcze dodatkowe nowe w planach.

  Po prostu wszystko znajdzie nabywcę – nowa odmiana nowy klient. Więcej modeli = większe grono zadowolonych klientów.

  Oby wszystko szło w dobrym kierunku rozwoju – a sytuacja finansowa Samsunga? Kogo to obchodzi?

 • Platfus

  Ja natomiast skuszę się pewnie na składany ekran. Jakoś pobudza on mocno moją wyobraźnie.

 • Starlord

  No bez przesady to tylko 3flagowce w roku w kilku wariantach,co kto lubi..ja osobiście zawsze wybieram wersje edge,natomiast kumpel wersje normal bo wg niego zawsze mu się coś samo przełącza. Dobrze mieć wybór.


reklama