środa, 11 maja 2016, Paweł Gajkowski

HTC Desire 628 dual sim oficjalnie

HTC Desire 628 dual sim
 • Marcinek

  Ja się teraz rozglądam za jakimś dual simem, bo sobie zamówiłem kartę z darmowym netem od Aero2 i ją chę włożyć do telefonu jako drugi sim i sobie latać za free po sieci;P Ale już widzę, że tego telefonu nie kupię, a szkoda, bo HTC lubiłem… Może ktoś coś polecić dobrego z dual simem?

  • Karuzel

   Ja moge polecić Lumie 950. Wiem, że Lumie mają czasem średnie opinie, ale w moim przypadku sprawdza się rewelacyjnie. Ja kupiłem na MediaExpert, więc myślę, że tam możesz szukać śmiało. Jak lubisz HTC, to na pewno też jakiegoś mają, ale ja nie wiem jak u nich teraz z jakością. Jak zapytasz kogoś z obsługi w ME, to na pewno Ci coś poleci i pomoże dobrać do tego czego Ci trzeba.

 • Szarak

  Dual sim miało byc rozwiązaniem dla firm, ale w sumie nie bardzo się sprawdza (w każdym razie w moim przypadku). Ja mam służbowy jeden numer komórkowy (więc po co mi dwie karty?), a prywatny zostawiam w firmie jak jadę w teren, bo nie jest mi do niczego potrzebny w pracy (jak ktoś chce coś bardzo ważnego, to dzwoni na pracowy), ale mam też numer stacjonarny, na który klienci dzwonią i warto jest móc go odebrać, jak wyjeżdżam z biura na dłużej. Trochę poszukałem, pokombinowałem i udało mi się znaleźć odpowiednie dla mnie rozwiązanie jakim jest umową ze Sferią. Bajer u nich polega na tym, że mają telefony nomadyczne, czyli mam na jednej karcie sim dwa numery (stacjonar i komórkowy) i przełączam sobie między nimi kodem USSD. Jak dla mnie to jest dużo odpowiedniejsze rozwiązanie, zwłaszcza, że kiedyś do dual simów się zraziłem jak korzystałęm z jednego z pierwszych z tą funkcją lata temu.

  • Artur

   a mi się podoba DualSim, bo druga to Aero2 czyli darmowy net i co po co tak pisać głupio, że nie jest potrzebny?

   • Mierny

    Szarak nic nie mówił, że jest niepotrzebny, tylko że się w biznesie nie sprawdza, więc lepiej czytaj dokładniej kolego. A co do Aero2, to masz sto pro racji. Ja też mam dual sima tylko żeby neta ogarniać za darmo z aero.

 • Mr Vik

  I co się dziwić, że HTC słabo przędzie. Jak już dali przerośniętą obudowę, to chociaż akumulator mogli wsadzić ze 3000 mAh.

 • dargenn

  Prawie 147mm przy 5 calach? Przy takich wymiarach już można mieć 5,5 calowca. HTC goni Apple, tylko od złej strony – kluczem do sukcesu na pewno nie jest wydanie telefonu z screen to body ratio na poziomie iPhona 4 😀

 • GHT

  Myślałem, że HTC wzięło się za średnią półką. Ale 2200 mAh, Android Lollipop (kiedy pianka jest już od pół roku) i pewnie zabójcza cena dyskwalifikuje ten telefon w temacie jakiegokolwiek poziomu.

 • Drzewo1986

  Niech ktoś poprawi te 200 mah i oomSound. (2200mah i BoomSound)

  • http://www.gsmManiaK.pl/ Paweł Gajkowski

   Dziękuję za uwagę.


reklama