czwartek, 15 września 2011, Krzysztof Swoboda

Jaki tani telefon z Androidem kupić?

sex8
 • http://niemam Iwan

  Po 1..

  brak tuta LG gt540 i p500

  Lg Gt 540 kupimy już za 250-300zl Używany a p500 w sumie podobna cena..

  Jeśli chcemy telefon do gier\muzyki\filmów polecam lg gt540.. ma procesor 600mhz androida 2.1 i 384 ram .. wspaniale otwarza gry 3D nawet te najbardziej wymagające .. czysto gra .. i Uwaga : przeważnie gdy długo słuchamy muzyki na głośniki na Tgz:FULLA po dłuszym okresie czasu CHARCZY . w przypadku gt540 nie jest tak. Głośnik gra czysto nawet przy intensywnym słuchaniu muzyki..

  co prawda posiada aparat 3mega to przy dobrym oświetleniu robi on naprawde dobre zdj .. Obudowa jest solidnie wykonana.

  Co do p500.

  telefon jest także dobry jak lg540 nawet w niektórych funkcjach lepszy od gt540.. Telefon jest stworzony do internetu .. Szybkie łącza gspd Wpudowany router wi fi uczynia go wspaniałym telefonem to SIECI INTERNETU.

 • krzyk

  Ta dyskusja jest kolejnym dowodem na to, że i w telefonach nie ma najlepszego z najlepszych i uniwersalnego dla wszystkich użytkowników.
  Niestety jest również potwierdzeniem tego, że w informacjach o produktach (również telefonach) zwykle brak rzeczowych, precyzyjnych, kluczowych danych i charakterystyk. Są z duża dbałością zamaskowane językiem marketingowych przechwałek. No i potem, po jakimś czasie odkrywamy czego brak i z jakim skutkiem.
  A kompromis dopiero formuje czas i doświadczenia no i sakiewka :).

 • rey

  Ja bym tu widział np Samsunga Galaxy Mini oraz Lg p500 ;]

 • http://ubuntunius.blogspot.com daqwid2727

  a gt540 i p500 gdzie?

 • Michał

  Ten wpis to jakieś nieporozumienie. Naprawdę ktoś mógł by komuś polecić X10 mini albo X8? Jedyny sensowny telefon to Samsung GIO no i może Flipout lub I5700 ale trzeba zaznaczyć że to już staroć. Moja propozycja to LG P500- Android 2.2 bateria 1500. Na 100% lepiej niż X10tki

 • http://www.zary.info croolick

  Spica „uboższym braciszkiem Galaxy S”???!!! 🙂 Raczej uboższą siostrą pierwszego samsungowego Androida Galaxy GT-I7500. Te 800 MHz to dobrze wyglądają na papierze, mam teraz Wildfire S i jego 600 MHZ na głowę biją procek Spicy. Nie zgodzę się z Mateuszem, że problemem Spicy jest mała pamięć wewnętrzna – po to jest root i custom ROMy, by móc przerzucić wszystko na SD. Jeśli chodzi o zabawę w modowanie to Spica jest nie do pobicia o ile ktoś ma ochotę (i czas…) ciągle bawić się w poszukiwanie optymalnej konfiguracji, co przypomina niestety szukanie św. Graala. Kiedy wydaje ci się, że już masz to co powinieneś, telefon zaczyna świrować a ty od nowa stawiasz system, rootujesz, wgrywasz ROM, moduły itd. Zgodzę się z Mateuszem, że tanie Androidy mają za mało wewnętrznej pamięci. Ja rozumiem, że trzeba w budżetowych modelach ciąć koszty, ale na boga czemu akurat na pamięci skoro Android tak bardzo jest zależny od wewnętrznej pamięci w przeciwieństwie do poczciwego Symbiana, gdzie od zawsze można było wgrywać wszystkie aplikację na SD i problemu braku pamięci właściwie nie było…

 • ćśog

  Gio i X8 są warte tego aby dać im szansę.

 • biscuit

  Moim zdaniem są to (oprócz Gio) bardzo słabe propozycje. Gdzie ZTE Blade, LG Swift, LG P500 czy HTC Wildfrie (S)?

 • Mateusz

  Nie wiem czy używałeś wszystkich telefonów wyżej wymienionych przez jakiś dłuższy (powyżej dwóch miesięcy) okres czasu.
  GT-i5700 to strata pieniędzy. Telefon mimo stosunkowo mocnego (jak na datę premiery wręcz bardzo dobrego) procesora kuleje z powodu małej ilości RAMu i przy 5-6 aplikacjach działających w tle jako usługi z telefonu praktycznie nie da się korzystać.
  Podobnie ma się rzecz z Xperią X10 mini pro. Dopóki nie władujemy kilku aplikacji telefon sprawuje się super, później niestety jest kicha totalna.
  Sorry, ale telefon służy do UŻYWANIA, a nie zastanawiania się, czy mogę doinstalować jeszcze jedną aplikację, czy nie, żeby dało się w ogóle ze słuchawki korzystać.
  I to kwestia nie tylko tych tanich słuchawek. HTC Desire ma też minusy, głównie mała ilość pamięci wewnętrznej. Może producenci słuchawek z Androidem nauczą się kiedyś dobrych praktyk od Apple.

  Pozdrawiam, użytkownik Androida od 3 lat, nie mający żadnego produktu apple.


reklama