, Newsy T-Mobile

Nowa oferta MIX w T-Mobile i specjalne zestawy prezentowe

TMPL MIX_4

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Astra g

  Co masz złego w lte od play ? Co jest nie tak z virginem ? Mógłbyś wyjasnic ?

  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   @Astra g,
   Myślę że czytać umiesz co piszą ludzie o zasięgu P4 i tej super szybkości pobierania jak już gdzieś jest ten P4 od Play .
   U nich tylko reklamy najlepiej wychodzą i g*prawda ale kłamstwa wielokrotnie powtarzane i wmawiane dla niektórych mogą stać się prawdą że są najczęściej wybieraną siecią przez naiwnych łosi 😀

   Reklamy Plus o 3 krotnej lepszej szybkości LTE w W-wa i cała Polska vs. Play są również prawdziwe a T-Mobile już nawet nie chce upadłego kopać podobną reklamą i wystarczy że żartobliwie się mówi w T-M że wystarczy mieć jedną dobrą sieć i zasięg a nie 4 i lipa do bani 😀

 • Maciek

  Buhahaha w plushu mam full 10 Gb do lupca pizniej 4 co to za oferty dla idiotów 1 Gb za 30 zl to nie mw racji bytu w dzisiejszych czasach no ale szukaja ciemnoty ktora łyka taki badziew;)
  Ps. wiecie ze Nazir ma sg7 pisze bo nie wiem czy wszyscy wiedza;)

 • Astra g

  W virgin mobile za 29 zł mam nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i na stacjonarne oraz 5gb internetu bez żadnych umów .

  • http://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

   A ja mam za 25 zł 10GB net i rozmowy do wszystkich w T-Mobile na kartę .
   Widzę że nie znasz ofert i regulaminu
   PS.
   Za VM od. Play dziękuję i porażka 5GB na P4 , cały net i reklamy już się hahają z tego netu LTE od Play i wirtualnych operatorów na umowach z Play .


reklama