Jeszcze kilka tygodni i w sieci zaczną zapewne krążyć uszczypliwe porównania w stylu „Smartfony Nokii z WP są jak Yeti – każdy o nich słyszał, ale nikt ich nie widział”. A wszystko za sprawą możliwych opóźnień w realizacji słuchawek. Informacje pochodzące z australijskiego oddziału fińskiej firmy wskazują, iż nowe słuchawki trafią na rynek dopiero w I kwartale 2012 roku.
Nikomu nie trzeba chyba przypominać, iż Stephen Elop niejednokrotnie zapewniał, iż nowy sprzęt Nokii pojawi się w sklepach przed końcem 2011 roku. Możliwe, że opóźnienia będą dotyczyć jedynie rynku australijskiego. Wiadomo jednak, iż Nokia planowała globalną realizację urządzeń z platformą Windows Phone. Finowie mogą mieć zatem poważny problem, ponieważ opóźnienia raczej nie zjednają im fanów. Należy także pamiętać, iż koniec roku to świetny okres dla producentów smartfonów (i całej branży) – szał zakupów związany ze świąteczną gorączką poważnie zasila konta wielu firm.
Jednym z pierwszych modeli Nokii z WP będzie zapewne Sea Ray. Według niepotwierdzonych informacji, sprzęt miałby posiadać 3,9-calowy wyświetlacz, jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1 GHz, a także aparat 8 Mpix i 1 GB pamięci operacyjnej.
Co powiecie na propozycję Nokii i Microsoftu? Waszym zdaniem, opóźnienia mogą mieć wpływ na przyszłość całego projektu?
Źródło: wp7r
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
Nothing w końcu ujawnił datę startu aktualizacji. System Nothing OS 4.0 oparty na stabilnym Androidzie…
Sieć Play wprowadziła nową promocję Black Week. Tym razem nie dotyczy ona telefonów komórkowych czy…
Wszystko wskazuje na to, że OnePlus 15 nie jest tak doskonały, jak się spodziewano, a…
Amazfit wprowadza nową, mniejszą wersję modelu Amazfit T-Rex 3 Pro. Zmniejszyła się średnica ekranu względem…
Samsung Galaxy S25 Edge to bezapelacyjna ciekawostka producenta z bieżącego roku. Podczas premiery flagowiec kosztował…
Werewolf: The Apocalypse - Heart of the Forest to polska hybryda przygodówki i RPG, osadzona…