, LG Newsy Telefony

LG X Power na filmie promocyjnym. Kiedyś prawie każdy smartfon LG miał dobrą baterię…

Fot. YouTube

Fot. YouTube

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • http://gravatar.com/krzysztofsf krzysztofsf

  Idiotyczne. Brak obecnie modelu, który będzia miał wszystkie zalety zebrane w jednym. To tak, jakby kazali sie decydowac, czy zona bedzie ladna czy wierna, czy tez zdrowa.

 • https://plus.google.com/101667355006149859189 Remigiusz Twardy

  Model z większą baterią będzie zapewne odpowiednio większy. Jeśli dadzą tam 6000mAh to smartfon będzie 2x grubszy niż standardowe modele. Dlatego LG nie decyduję się na stosowanie tego we wszystkich smartfonach. Puki nie zostanie opracowana nowa technologia to na razie większa bateria = większy i cięższy smartfon. Więc o co tyle hałasu!?

 • Marek

  Cytując autora… „Kiedyś prawie każdy smartfon LG miał dobrą baterię”…to tyle odemnie w tym temacie. LG powinno się wstydzić że teraz potrzeba specjalnej serii by smartfon miał dobrą baterię. I pewnie dodatkowo zapłacimy za ten „bajer” a kiedyś mocna bateria była w cenie smartfona…totalna porażka.

 • Ja

  L90,l7 ii i masa innych średniaków miała dobre baterie. Obecnie korzystam z G flex 2 gdzie bateria to tragedia. Szkoda że sobie odpuścili duże ogniwa. To samo spotkało małem ramki. Wszystkie średniaki, flagowce LG miały kiedyś małe ramki a teraz…

 • Soverxdx

  Prawda jest taka ze właśnie bateria sprawiła że kupiłem lg l9, lg g2 a nie smartfony konkurencji. Dosyć intensywnie korzystam ze smartfona i nie wyobrażam sobie ze mógłby paść w środku dnia.


reklama