, Microsoft Newsy Telefony Windows 10

Microsoft wierzy w Windows 10 Mobile i zapowiada nowe smartfony. Nadchodzi Surface Phone?

Fot. Digital Trends

Fot. Digital Trends

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Lumia1520 z W10M mi wystarcza i nie mam zamiaru kupować nic nowego od MS przez najbliższe 5 lat .
  Powiedziałem chwilowo bye bye MS i kupiłem sgsg7 Edge i nie żałuję 🙂

 • abc

  Im szybciej wyrzuca Nadelle tym lepiej dla świata i samego Microsoftu. Wtopa goni wtope. W końcu cyferki musza sie przestać zgadzać. Totalne zniszczenie calego dorobku Nokii. Jedynej firmy obok Apple, ktora miała świadomość jak ważny jest design.

 • Michał Chicago

  A ja wierzę że kiedyś w polsce ludzie zaczną godnie zarabiać emeryci mieć na leki, ale dziś to złudne bajki , co rząd polski wyprawia z ludzmi i emeryci co dostali 2,3 złote rocznie, dlatego pozdrawiam z Chicago.

  • zxs79

   Michał coś tak wczoraj nakłamał z tymi cenami Lumi? Zaniżyłeś o 500$ 😛

   • Edi

    Pomylił Lumia 950 z 550

 • FireFrost

  Microsoft zapomina, że o losie systemów mobilnych decydują konsumenci? No ludzie, oni sprzedają mniej niż 1 milion urządzeń na miesiąc, co oznacza hest mnóstwo POJEDYNCZYCH MODELI TELEFONÓW, które sprzedają się lepiej niż wszystkie sprzęty z mobilnym Windowsem razem wzięte. W czasach smartfonów kluczową sprawą stały się aplikacje, a tych nikt bie będzie pisał dla telefonów, których nikt nie kupuje.

  Dwa proste przykłady z życia wzięte:

  niedawno była akcja pozwalająca na przystankach „wypożyczyć” ebooka. Oczywiście o ile miało się w kieszeni sprzęt na androidzie lub iOS.

  Wiele targów wypuszcza swoje aplikacje mobilne pozwalające szybko znaleźć na ich terenie to, co nas interesuje. Oczywiście takie apki zazwyczaj nigdy nie wychodzą na windowsa.

  Sytuacja jest tak zła, że przez brak aplikacji coraz trudniej mówić o Lumiach jako o smartfonach, bo opcje „smart” zdają się niesamowicie ograniczone w stosunku do konkurencji przez brak aplikacji.

  Gdzie ma tu być ta atrakcyjność dla biznesu, skoro sporo stricte biznesowych akcji posiada wsparcie w aplikacjach, których próżno szukać na Windowsie. Wyjazd służbowy na targi jest rewelacyjnym przykładem. Brak aplikacji mobilnej z targów, zazwyczaj także brak aplikacji mobilnych wypuszczanych przez miasta, które pozwalają na łatwiejsze poruszanie się po nim (sytuacja w której wysiadając z samolotu musimy gdzieś dojechać komunikacją miejską, bo akurat nasz szef nie chce płacić za nasze taksówki). Za czasów świetności BlackBerry to może i było tak, że jak telefon pozwalał obsługiwać maile to klienci biznesowi już byli zachwyceni, ale teraz od telefonów biznesowych już wymaga się więcej.

  • zxs79

   Dokładnie tak. Dorzucę jeszcze: bezpieczeństwo dla biznesu Widows Phone które już dawno nie jest kartą przetargową. Samsung Knox nieźle sobie radzi być może jest nawet bezpieczniejszy. Od wczoraj mam nową eSkę która po konfiguracji jest w stanie zapewnić mi to co mam na systemie MS + dużo więcej do czego wcześniej nie miałem dostępu + bezpieczeństwo w Knoxie. Czekać na obietnicę mając w ręce starą czteroletnią padakę to jakaś kpina bo obecne telefony oferowanie przez MS do niczego się nie naddają. Podejrzewam że wiele osób tak jak ja nie wytrzyma i przejdzie na IOS lub Androida.

 • Kikut

  Jedyna szansa dla MS jest produkcja świetnych wzorniczo (metal i szkło, nie plastik) smartfonow, które po podpięciu do stacji dokującej zamienia się w pełnoprawny pecet.

 • Wania

  Pierwszy kwietnia już był, ale żart, nie powiem, jest niezły! 🙂


reklama