, Apple Newsy Telefony

iPhone 7 otrzyma całkowicie przeprojektowany Touch ID?

iPhone 5S / fot. randychiu, Flickr.com

iPhone 5S / fot. randychiu, Flickr.com

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • abc

  Czy w iPhone mozna zrezygnować z procesu weryfikacji przy użyciu TouchID na rzecz kodu PIN?

 • RK 70

  AdrMas. Wypowiadaj może się po tym, jak się upewnisz, kto tu używa budżetowców. Tak się składa, że mam iPhone 6s, który to zupełnie mnie nie zachwycił i w tej chwil cieszy się nim córka. Od zawsze używam telefonów klasy premium z systemem opartym o Androida i to właśnie ten system przypadł mi najbardziej do gustu, ale również miałem i mam do czynienia z WP, Symbianem, czy Bada. I jakoś użytkowników marki z pod nadgryzionego japka nie oceniam poprzez ich status. Skoro Cię stać na tą markę i spełnia twoje oczekiwania, to ciesz się tym, a nie wysuwasz niczym nie oparte, daleko idące wnioski w stosunku do użytkowników innych marek. Napisał bym, że żal mi Ciebie, ale tak nie jest.

 • Jachoo

  Miałem i4s, i5, a teraz i6. Apple od wersji 5 kopiuje rozwiązania z brata androida pełną gębą. Wszystko co wypuszcza konkurencja iphone ma po roku u siebie. Dotyczy to hardwaru i systemu. Jedynie co swiat kopiuje to design obudowy licząc jedynie na lepszą sprzedaż swoich urządzeń.

 • Jjkl

  Appla stać na innowacyjne rozwiązania. Pierwszy 64 bitowy procesor w 5s gdzie androidy miały takie po roku. Touch id, force touch itd. Szanuję tą firmę bo dzięki niej w świecie androida pojawiają się podobne rozwiązania, w końcu każdy kopiuje z Apple(i na odwrót).

  • a

   Żyj dalej w swojej bajce o tytule „Apple”.

   • AdrMas

    Tylko hejt i hejt. Przecież to prawda co Jjkl napisał. Nie wiem po raz który to napiszę, ale nawet nie mieliście żadnego smartfona od Apple’a, ale i tak od razu wiecie, że wasze budżetowce są lepsze. Żal mi was.


reklama