, Acer Android Apple Google Gry i aplikacje iOS Microsoft Newsy Pozostali Telefony Toshiba Windows Phone ZTE

Do 2015 Windows Phone zajmie 20% rynku

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Edziu

  @mistrz

  Oto wypowiedź człowieka, który zna się na rzeczy. Co tam analitycy, po co cały artykuł. Pierdoły i tyle, ja wiem lepiej, a Windows jest „dzórawy”.

 • mistrz

  heh no nie co oni pitolą do 2015 !? 20 % rynku śmieszne 20 % to już dawno powinien mieć ten system a jeśli nie ma to znaczy że jest lipny a wiem może dojdą do tych 20 % jak już połatają te wszystkie dzióry w tym Windowsie

 • Edziu

  Windows Phone to świetny system ale dla określonej grupy ludzi. Np android jest dla ludzi, którzy cenią dużą swobodę, multimedialność.
  Do Windows Phone (który akurat bardziej mi odpowiada) można przypisać jedną cechę. Jest praktyczny. Wręcz bardzo praktyczny i bardzo uproszczony. Nie ma 10000 zbędnych rzeczy z androida. Bo tak naprawdę to większość androidowców korzysta z kilku tytułów, choć w komentarzach wychwalają jego możliwości.
  Na WP market wchodzą tylko praktyczne i przetestowane aplikacje. System ogranicza się co dwóch ekranów. Kafelki przekazują najważniejsze info – pocztę, wiadomości, nieodebrane połączenia, mamy pod ręką przeglądarkę i podzielone na poszczególne kafelki działy z muzyką, kontaktami itp. W androidzie wszystko jest wpakowane do jednego wora.
  Dlatego dla mnie wybór jest prosty – czekam na SGS z WP albo jakiś lepszy telefon od Nokii. Ale dla innych wybór zależy od sprzedawców a ci zachwalają przede wszystkim Androida.

 • Galomaniak

  „Warto podkreślić, iż amerykański gigant zamierza ich nauczyć właściwej prezentacji produktu.” – Od razu przypomina mi się pan z Microsoftu, który pokazywał telefon z WP7 w salonach Play (była kiedyś taka akcja). Z przykrością trzeba stwierdzić, że na temat samego systemu niewiele wiedział, np. czy mogę stworzyć aplikację, która wykorzystuje taki aktywny kafelek (jak w Androidzie), albo czy konieczne jest płatne oprogramowanie w celu pisania aplikacji na WP7.

  A co samych 20% – nie wierzę. Obecnie w stanach mają 1% rynku smartfonów. I póki co dziwnie to wygląda w sklepiej, gdy HTC HD2 jest droższy niż HTC HD7…

 • rey

  „Pracownik korporacji z Redmond uważa, że wskaźnik może być dużo wyższy, jeśli Microsoft poświęci więcej uwagi zdobywaniu nowych partnerów w zakresie produkcji sprzętu” – 😀 No tak, teraz patenty są najważniejsze! Bez nich ani rusz 😛


reklama