, Akcesoria Newsy Telefony

XPUMP – magiczna kostka, która poprawi dźwięk w Twoim smartfonie

fot. SlashGear

fot. SlashGear

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Rozz

  Ano mp3 jakość hmm, high end to pokój zaprojektowany do odsłuchu etc a nie jakieś protezy mp3 jak to wyżej

 • Rozz

  Hmm kiepski dźwięk, mp3 średnia półka 500-1500 wtf kumam że w roku np 2000 ok ale w 2016!?

  • http://www.gsmmaniak.pl/ Aleksander Piskorz

   To głównie zależy kto i czego poszukuje zarówno pod względem odtwarzacza jak i muzyki. Wiadomo, nie ma sensu kupować nawet i budżetowego playera, jeśli podłączymy do niego słabe słuchawki. Myślę, że budżetowa półka spokojnie mieści się w moim przedziale. High-endowe rozwiązania zaczynają się mniej więcej od 2000 złotych i wzwyż. Jako przykład warto podać chociażby Astell&Kern, droższe modele świetnego, koreańskiego Cowona, czy chociażby od lat niezawodnego HiFiMana.

   • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    @Aleksander Piskorz,
    Sprzęt audio wysokiej klasy to nie wszystko , jeszcze są potrzebne płyty cd audio / Vinil a nie badziewie mp3 pirackie jakie 99% dzieciaków posiada w tych swoich smartfonach i dyskach komputera.

    Takie karty zabaweczki do smartfona lub komputera to jedno wielkie g*wno i pitolenie bajek że to zapewni jakość słuchanej muzyki ? z czego ? mp3 pirat ściągany z netu 😀 😀 😀

 • http://00ff00.pl adamo1139

  Nie sądzę, aby ten moduł był w stanie poprawić dźwięk. „wyciąganie detali z plików mp3” haha 😉 To jest nakładka nad Jacka, tak? Ten moduł nie może wyciągnąć nic, czego nie zobaczy telefon.


reklama