, Akcesoria Newsy

Walka z tandetnymi kablami USB typu C wchodzi na następny poziom

fot. wccftech

fot. wccftech

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Wojciech

  Czyli nie dość, że taki DRM na kable USB, to w dodatku i tak droższe…zajebiście po prostu…

 • Seba

  Teraz będą sprzedawane te same kable w wyższej cenie

 • majlor

  kabel niesprawny = niesprawne urządzenie
  Urządzenia elektryczne podlegają normom! Gdzie jest kontrola jakości!?
  Łatwiej jednak podnieść cenę za nowy znaczek, lobby i tyle!

 • Kris

  Szukar….Koledzy wyżej mają zupełną racje i zgadzam się z nimi w 100% , a Twoja wypowiedz pokazuje, że musisz poćwiczyć CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM. pozdr.

 • Szukar

  Bzdurą jest to co piszecie. W artykule wyraźnie jest napisane że tandetne kable się psują co może uszkodzić urządzenie. Zanim zaczniecie wrzucać innym błędy przeczytajcie uważnie co napisali.

 • https://plus.google.com/101667355006149859189 Remigiusz Twardy

  Zgadzam się z przedmówcą, to jakieś herezje! Kabel co najwyżej może być z kiepskiej jakości izolacją lub cienkimi żyłami co ograniczy prąd. Dodatkowo nie słyszałem żeby przez kabelek USB szło 20 amperów! Jak w kablu certyfikaty , ludzie to nie 1 kwietnia !Ten artykuł to pewnie miał dotyczyć ładowarek a nie kabli 🙂

 • MadMax

  Blebleble… kabel niebezpieczny?? Litości, za podawanie odpowiedniej ilości prądu odpowiada nie kabel, tylko zasilacz, do jakiego jest doprowadzony… kolejny bełkot tylko po to, by mieć większy wpływ na dyktowanie cen… przez „specjalne protokoły” – które nawiasem mówiąc będą specjalne przez tydzień… Różne kable kupowałem i nigdy nie miałem problemu ze spaleniem się sprzętu… minimum wiedzy elektrycznej podważa całą tę ściemę. Jedynie na co bym się nie pokusił, to nieoryginalny zasilacz, ale kabel to jest jakieś nieporozumienie.


reklama