, Android Google Newsy

Android N: Google stworzy odpowiednik 3D Touch?

fot. Apple

fot. Apple


Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • RK 70

  Macias. I tu się koleżko mylisz. Rozumiem, że dla Ciebie jest to telefon marzeń, dla mnie nie. Nie ze względu na menu, czy wygląd urządzenia, bo obsługa tego urządzenia jest bardzo prosta, ale nie przemawia do mnie wygląd ikon, brak radia, praktycznie brak kompatybilności z innymi urządzeniami z innym systemem i muszę tu Cię trochę zmartwić, ale system iPhone wcale nie jest taki bezpieczny. Poczytaj trochę na ten temat. A w kwestii budowy V10, to weź ten telefon do ręki, a potem się mądraluj, gdyż plastik użyty w tym modelu ma się bardzo dobrze w stosunku do zastosowanych w innych urządzeniach klasy premium na korzyść LG. Dodatkowo GG 4 w połączeniu ze szlachetną stalą wykorzystywaną w chirurgii, dodaje jedynie prestiżu V10 i wyjątkowości. Nakładka jest bardzo lekka, może nie grzeszy urodą, ale jest masę motywów na ten model, więc to żaden problem, poza tym, niejednokrotnie już pisałem o tym, że jeżeli nie wędrujemy po nieznanych źródłach stron internetowych, to tak naprawdę nic nam nie grozi. Nie ma zagrożenia. Trzeba po prostu trochę myśleć, nad tym co sie robi. Zapytam jeszcze: zimową porą w mroźne dni, gdzie trzymasz swojego ukochanego iPhone? W kieszeni pod sześcioma kurtkami? Od dawna wiadomo, jak wadliwie działają, jeśli w ogóle działają te urządzenia w takich warunkach. Więc z tą prawie idealnością, proszę Cię nie przesadzaj. A w kwestii córki, dałem Ci do zrozumienia, kogo „rajcują” te telefony, bo to, że są zadrogie w stosunku do tego, co oferuje producent, nikogo nie muszę przekonywać.

 • Macias

  RK 70. Haha, spokojnie. To tylko telefon, nie musisz obrażać. Za to napewno wszystkich interesuje co kupiłeś córce. Wiadomo, urzadzenia z jabuszkiem nie sa dla wszystkich. Nie ma watpliwosci ze sa lepsze, prawie idealne. Jesli wolisz kupe plastiku z naladowanymi podzespolami z duzym ekranem no to szanuje. Ja wole niezawodny telefon z mozliwoscia wyslania maila i miec zabezpieczone dokumenty zawsze pod reka, a do pracy uzywam macbooka. wszystko idealnie dziala rowniez z systemem w aucie, w przeciwienstwie do androida.

 • RK 70

  Weź tego swojego srajfona w swoje malutkie rączki i ciesz się póki możesz. Nikogo tu nie obchodzi, co będziesz miał i kiedy, a nawiasem mówiąc kupiłem córce iPhone 6s, tylko dlatego, że już nie mogłem słuchać, o tym, że jej koleżanki mają, a ona nie. I za żadne skarby, nie oddał bym mojego V10 z tym syfiastym systemem, jak go nazwałeś za ten syfiasty telefon, którego użytkujesz.

 • http://gravatar.com/lordazawakh lordazawakh

  No to czekamy na Androida N i jego nowy ficzer:)

 • Marcin

  Tak naprawde Android obsluguje to od lat ale nikt z tego nie korzysta. W sumie vhyba tylko Samsung w Note.

 • Macias

  Bardzo dobrze dzięki temu, że na śmieciowe telefony z androidem trafi zgapiona funkcja siły nacisku, więcej producentów aplikacji będzie robiło aplikacji na 3D touch na mojego Iphona 6s.
  Chociaż, zanim to wyjdzie na ten syfiasty system to i tak prawdopodobnie już będę miał Iph 7 ;pp


reklama