, HTC Newsy Smartfony Telefony

HTC 10 w wersji Lifestyle wyceniony w Polsce na…

HTC 10 Lifestyle

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Piotr

  W Polsce będą dwie wersje: ze Snapdragonem 652 i z 820 – 32 GB. Dla każdego coś miłego + ma być promocja na ten z 652. Etui i słuchawki w cenie… ten telefon ma najlepszy obecnie aparat na świecie, przednią kamerę z OIS i Hi Res nie spodziewajcie się cen Lidla…

  U operatorów będzie ta najlepsza wersja. Lepsza i szybsza od Galaxy S7 i LG G5.

 • abc

  HTC juz dawno stracilo kontakt z baza kiedy zakrzyczeli 2500 zl za M8. Poza tym nie od dzis wiadomo, ze kraje rozwijające się to największe krowy dojne. Dzisiejsze ceny smartfonow i generalnie sprzętu elektronicznego to czysty obled. Pamiętam astronomiczne ceny komputerow w latach 90tych po kilkanaście tysięcy zl a teraz czuje jakby historia zatoczyla kolo. Procesory za ponad 1000 zl a ceny smartfonow za niedługo osiągną pulap 5000 zl idąc tym trendem. Wg mnie to jest chora sytuacja i tyle.

  • Piotr

   Za takie wykończenie, parametry, głośniki i dźwięk chyba nie spodziewałeś się ceny jak z super marketu. W Polsce są niskie zarobki, na bogatym Zachodzie nawet nastolatki kupują takie telefony, a nawet droższe iPhony. M8 był uznany za najlepszy smartfon przez duże światowe redakcje. Miał być najtańszy?

 • Drzewo1986

  Jak już rynek zweryfikuje nieco cene (tak o 20%) to zacznie się i sprzedaż tylko wtedy może być już na ten rok pozamiatane przez konkurencję. Naprawdę super jest ten HTC 10 i chciałbym go mieć ale faktem jest, że P9 jest także świetny i już kosztuje mniej, S7 jest nie do ruszenia a G5 za 2900 daje SD820 więc HTC zamiast kosić samo ustawia się do bicia a szkoda 🙁 Mam tylko nadzieję, że HTC dobrze gra z kontry 😉 Teraz czekamy na testy wymienionych flagowców i ich rzetelne porównanie. To nam wiele wyjaśni.


reklama