Nie wiadomo, czy to zagrywka marketingowa HTC czy też może wybryk niesfornych pracowników, ale fakt pozostaje faktem: do mediów wyciekło oficjalne zdjęcie smartfonu HTC Omega. Jak to zwykle bywa, od razu pojawiły się ciekawe spekulacje odnośnie gabarytów urządzenia. Zobaczcie sami 😉
Według ciągle niepotwierdzonych informacji, nowy smartfon Tajwańczyków ma posiadać następującą specyfikację techniczną:
Jest niemal pewnym, że smartfon wykorzysta wszystkie dobrodziejstwa aktualizacji Mango, co z całą pewnością pozwoli mu już na starcie nabić sobie nieco punktów u potencjalnych użytkowników. Dla nas oznacza to po prostu tyle, że Omega najprawdopodobniej będzie posiadał polską lokalizację.
Najprawdopodobniej smartfon zostanie zaprezentowany 1 września w Londynie, podczas imprezy organizowanej przez HTC, na której światło dzienne mają ujrzeć pierwsze smartfony działające pod kontrolą Windows Phone 7. Gdyby te informacje okazały się prawdziwe, to możemy spodziewać się, że HTC Omega dość szybko trafi na półki sklepowe. Zainteresowani, czy czekacie na jakiś inny smartfon?
źródło: opda.pl
Na stronie mogą występować linki afiliacyjne lub reklamowe.
O telefonie autorstwa OpenAI, czyli twórców ChataGPT, mówi się już od dawna. Teraz znany z…
realme Watch S5 zadebiutował oficjalnie w Polsce i już możesz go kupić. Cenę ustalono na…
realme 16T nareszcie debiutuje oficjalnie w niskiej cenie, a ja zastanawiam się, czy to przypadkiem…
Serwis CarNewsChina opisuje dość niecodzienny - i raczej mało przyjemny - incydent z udziałem Denza…
Xiaomi 17 Max zadebiutował oficjalnie i moim zdaniem to najfajniejszy telefon tego producenta od dawna.…
Czy kilkumiesięczny smartfon ze średniej półki może stanieć o ponad 1/5? Przypadek atrakcyjnego Redmi Note…