, Apple Newsy Smartfony

Ile kosztuje stworzenie iPhone’a SE?

fot. Apple

fot. Apple

Te artykuły także cię zainteresują:

Popularne produkty:
 • Kolo

  @Navarro jeśli chodzi o tą kwestię to zgadzam się całkowicie,właśnie chodzi mi o to że gdyby polską rządzili prawdziwi patrioci to nikt by nas nie dymal ani nie wciskal na siłę wartości które nam nie pasują. PiS trochę się stawia a reszta liberałów jeździ do Unii na skargę bo im koryto oderwano,ależ czy takich samym sposobem nie rządzi teraz PiS? Ja zawsze jestem i byłem za samostanowieniem się Polski bez narzucania nam społeczeństwu woli Unii i kościoła ale to inna melodia.

 • Navarro

  @Kolo – na razie wolę tą Polskę. Widać czego dokonały rządy liberalne i lewicowe w Europie. Francja, Niemcy czy Szwecja – takie dumne kraje, a dały się wydymać muzułmanom.

 • Kolo

  Stasiuk wiesz dlaczego tak jest? W stanach Starbucks jest cenioną marką, nie parza lury tylko robią naprawdę dobrą kawę. Chodzi o to że Polska przez korporacje ceniona jest jak kolonia karna plus polski manager który każe taką kawę parzyć w ramach oszczędności i wykazania się przed szefem. Bądźmy szczerzy,nasz kraj to margines i bananowa republika. Nie szanujemy się sami więc kto ma nas szanować? Ludzie nie stać was na odrobinę odwagi i wyjść na ulicę? Jak długo jeszcze polski narodzie będziesz cierpiał w imię rządzącej nami choloty?

  • Skup telefonów serwis

   tak jest popieram,w Usa taki dyrektor ma np. 10 tys, miesiecznie $ a pracownik szary 3 tys $, w polsce dyrektor ma 50 tys. zlotych a pracownik tyra co 10 godzin za 1600 oboz niewolniczej pracy i tyle wyzysk sam

 • Skup telefonów serwis

  tak jak pisałem wiele razy realny koszt 1 iphona to 150 dolarów max , w Chinach w obozach pracy wyzysk niewolnika pracownika głodowe zarobki koszmarne warunki i 150 $ cena , a potem cwana firma sprzedaje po 3 tysiace takiego iphona i smieja sie z frajerow iditow co kupuja za 3 tys , by miec znaczek na telefonie , to podobnie jak starbuck zlodziejska siec kawiarni gdzie kawa lura kosztuje 15 zlotych a realny koszt zrobienia kubka kawy to 50 groszy max za kawe

  • Taurusileo

   Boli, że żyjesz?

 • sputini

  Ileż można pisać o ipse?!? Widzę,że dla redakcji dzień bez informacji o ipse to dzień stracony! Naprawdę to już muli!


reklama